HAYIRLI BİR İŞ İÇİN 7 FATİHA

Vishnu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
185
177
Yeni mezunlar, çoktan mezun olmuş ama iş bulamamış olanlar, darda olup çalışmak isteyen ama iş bulamayanlar, iş sahibi olmak için ya da atanmak için sınavdan sınava koşturanlar gelin hep beraber hayırlı bir iş için dua edelim.

Pazar günü benim için önem arz eden iyi bir puan alabilirsem gönlümdeki mesleğe adım atmama yardımcı olabilecek bir sınav var. Sizlerden 7 fatiha okumanızı ardından dileğimin gerçekleşmesi için dua etmenizi rica ediyorum. Dua okuyan herkese ben de 7 fatiha okuyacağım ve dua edeceğim. Duada belirtmemi istediğiniz özel bir dileğiniz varsa onu da paylaşabilirsiniz o şekilde dua ederim.

Okudum canım Rabbim en hayırlısı ile gönlündeki işi sana nasip etsin. Yar ve yardımcin olsun Rabbim

okudum canım rabbim gönlündekindende güzel iş nasip etsin sana inşallah

bende kızıma saglıklı hayırlı bir kardeş diliyorum rabbimden

Amiiiiin cok sağolun. Ben de sizin için dua ettim. Allah size de en kisa zamanda hayırlısiyla bir evlat nasip etsin insallah.

Okudum canım Rabbim en hayırlısı ile gönlündeki işi sana nasip etsin. Yar ve yardımcin olsun Rabbim

Hanimlar bugün sinav sonucum geldi dualarinız icin tesekkur ederim tekrar. Ikiniz icin de tekrardan 7 ser fatiha okudum Allah tum dileklerinizi hayirli kilsin ve kabul etsin. Insallah ben de sinav sonucumu hedefim dogrultusunda kullanabilir istedigim mesleğe sahip olabilirim

ayy maşallahhh gözlerim doldu çok sevindim ,
rabbim dualarını dualarımızı kabul etsin inşallahhhh AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…