Hayırlı bir eş ve evlilik yapmak için hangi dua?

nergisscan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2014
83
53
34
Merhaba, 28 yaşındayım. Birinin ahını aldım. O günden beri hayatıma kimse girmiyor. Defalarca af diledim Rabbimden. Tövbe ettim. Benim de hayırlı bir evlilik yapmam için karşıma hayırlı biri çıkması için hangi duayı nasıl okumam lazım???

Merhaba, 28 yaşındayım. Birinin ahını aldım. O günden beri hayatıma kimse girmiyor. Defalarca af diledim Rabbimden. Tövbe ettim. Benim de hayırlı bir evlilik yapmam için karşıma hayırlı biri çıkması için hangi duayı nasıl okumam lazım???
Canim istersen bu fünyada kimsenin ahini almis olma insan kaderini yasar hic kimse kusursuz degildir ilaki esinin bazi huylarini sevmiceksin,evlilikten önce erkekler farkli sonrasinda cok farklilar hayirlisini dile kendine hepimiz öyle yapiyoruz

Ahını aldığınız kişiden özür dilemenizi tavsiye ederim.

Ahh canım brnim âh almak kötü gerçekten. Biride beni yarı yolda bırakmıştı çok kötü bi duurm gerçkten. İstemeden de olsa insan âh ediyo. Ve ondan çıktığınıda gördüm. İnan kıyamıyorum hâla üzülüyorum keşke bunlar yaşanmasaydı onunda başına bunlar gelmeseydi ama beni çok kırdı 😓 ama hâla bi umut ondan özür ve pişmanlık bekliyorum. şimdi eğer senin küçükte olsa olma ihtimaliniz varsa af dile derim 🤷‍♀️

Aaaaa bide eğer aynı dertdaşlar varsa dua grubu yapalım bizde burda. Bende bi kaç dua grubunda varım ama onlar genel gruplar. Ben evlilik niyetine özel grup olsun istiyorum.

Hepimiz af dileyin demissiniz de ah aldıktan sonra onun da bir baskasina yaptığı kötülüğe ve bana yalanlarına şahit oldum. Ayrıca zamanında af dilemistim. Hakkı helal lakin affedemiyorum demişti. Şu an da ben de onu affedemiyorum o yüzden hak hukuk konularını bilmiyorum. Allah kimin duasını kabul eder kiminkini reddeder bilemem. İkimiz de gunahkariz. Birbirimizin hakkını yedik çünkü. Konum bundan bağımsız. Artık hayatım düzene girsin benim de yuvam ailem evladım olsun istiyorum sadece. Bu yüzden de sizden dua bekliyorum

Cuma saati cuma süresini oku cnm öyle duymuştum ben

Ben bu ayeti nasıl okumalıyım? Abdestli okuyacağım namaz kıldığım vakitlerde. Kaç kere okumam lazım?
Ayet olduğu için abdestli okuyorduk.100 adet okuyorduk galşba ama şöyle 50 55 kişi oluyordu gurupta. İsime niyet edilip okuyorduk.bitince sıra diğerine geliyordu

X