haydi kızlar yumurtladığınız günlerdeki belirtileri paylaşalım lütfen :)

HADİ CANIM hadi hayırlısı bakalım benimde yarın 10.günüm bugün baktım akıntım az ve açık sarı öyle şeffaf uzan cinsten değil senin dün nasıldı akıntın

dün krem gibi hafif sarıydıı canım hatta sabah namazına kalktıgımdada öyleydi saat 10 dan sonra sefaf döndü bu akşam vede yarın bi bak bakalım nasıl olcak akıntın ya ıslaklık hissediyosun zaten

ben de çok anlamıyorum bu işten. sadece bat tan 14 gün önce diye biliyodum ama bunun kadından kadına değiştiğini yeni öğrendim:)) mesela benim bu yumurtlama belirtileri dedikleri akıntı karın ağrısı ateş düşmesi vs.. bat tan 18 19 gün önce gerçekleşti. şu an akıntı hala devam ediyo gerçi ama anlamıyorum ki bende yaaa:) bence adetin biter bitmez çalışmaya başla sen 2 ya da 3 günde bir:)) ve tabi dua et bol bol

Canım ben bi doktorun sitesinde okumuştum
aynen şöyle yazıyordu '' ince kıvamlı, uzayan, berrak kıvamlı
akıntıdan sonraki 4 gün gebe kalmak için en önemli günlerdir
ve bu günler yumurtlama günü ve hamile kalma günü
olarak adlandırılırmış. '' bende de aynen böyle bi akıntı oluyo
bi kere hamile kalabildim ama onda da yumurtlama takibi falan yapmamıştım

dün krem gibi hafif sarıydıı canım hatta sabah namazına kalktıgımdada öyleydi saat 10 dan sonra sefaf döndü bu akşam vede yarın bi bak bakalım nasıl olcak akıntın ya ıslaklık hissediyosun zaten

canım benim bugün böyle 5-6 damla şeklinde geldi açık sarı tam ortasında koyu yortusu kalmış gibi bakalım yarında takip edicem

rabbim hayırlara vesile etsin inşaalaaahhh cnm benim

benim akıntım olduğu zaman yumurtladığımı hissediyorum.. bu ay biraz fazla oldu ama soğan kürü uyguluyorum belkide ondandır :)

benim akıntım olduğu zaman yumurtladığımı hissediyorum.. bu ay biraz fazla oldu ama soğan kürü uyguluyorum belkide ondandır :)

bende regliden 5 gün sonra başlıyor yavaş yavaş ama yumurtlarken anlamıyorum o şeffafı görmüyorum başka topikte okudum bugün kasık ağrısı gögüste hassasiyet vs vs gibi olanlar var ben anlamadım vallaaa bir türlü cnm benimmm

benim kasık agrılarım regl sonrası başladı bugun kesildi mesela hiç tık yok ve bugunde sefaf akıntım geldii çatladı diye korktum bendee kaçırdım diye

benim çok fazla kasık ağrım ve batmalarım oluyor 1-2 gün. ben oradan anlıyorum yumurtlama zamanımda olduğumu. Akıntıyı bazen yakalıyorum, bazen yakalayamıyorum ama değişiyor...

benim kasık agrılarım regl sonrası başladı bugun kesildi mesela hiç tık yok ve bugunde sefaf akıntım geldii çatladı diye korktum bendee kaçırdım diye

bence bu akşam çalışmalara başlamalısın yumurtlamış oluyorsun o zaman hadı hayırlısı olsun şimdiden

inş. canım da 2 yıldır tutturamıyoruzzz ama allahtan ümit kesilmez elbette

inş. canım da 2 yıldır tutturamıyoruzzz ama allahtan ümit kesilmez elbette

evet canım allahtan ümit hiç kesilmez kesmeyin de burada birbirimize moral olsun burada dertleşiyoruz çok şükür herkezde birşeyler paylaşmaya çalışıyor :)

Herkeseeeee hayırlı cumalar diliyorum rabim tüm dualarımıza icabet ve kabut etsin inşaallaahhh aminnnnnn amin diyen herkesin duasını kabul buyur yaa rabbimmmmmmmmmmmmm :) hayırlısıyla evlatlarımızı kucaklarımıza almamızı nasip et aminnnnnnnnnnnnn

aminnn canım günaydınnnn seninde cuman mübarek olsunn ne yaptın akıntında bi degişiklik oldumu

aminnn canım günaydınnnn seninde cuman mübarek olsunn ne yaptın akıntında bi degişiklik oldumu

sağol melekcim allah razı olsun :) valla akıntım bu sefer süt beyazına yakın bişey ama çok yoğun değil oldu dün akşam farkettim birde hafif kasık ağrım oldu böyle tatlı tatlı :) gerildi gibi bişey bakalım inşaallaahh yumurtlarım ve tutarr :)

inş. canım bünyeden bünyeye farkediyomuş akıntı benimde öyle yogun olmuyo sadece dün biraz geldii bugunleri degerlendirr inş. çabucak kavuşursun bebegineee

inş. canım bünyeden bünyeye farkediyomuş akıntı benimde öyle yogun olmuyo sadece dün biraz geldii bugunleri degerlendirr inş. çabucak kavuşursun bebegineee

inşaallah canım rabbim ol dediğinde :) birbirimize müjdeli haberleri veririz olursa zaten 2 defa yoğun geldi bugün hissedecek derece hani bişeyler gitti gibi hissederiz yaa onun gibi çok takılmamak üzere kendimi takibe aldım

en iyisini yapıyosun canım benim arada krizlerim geliyo deliriyorum bebek diye ama elden bişe gelmiyo zamanı var demekki inş. daha fazla bekletmeden gelirlerr

Kızlar bende 1 yıldır istiyorum bundan önce çok takmazdım yumurtlama günlerini ilk defa bu ay o güne denk getirdim şimdi kasıklarımda batmalar var acaba belirtimi döllenme olmuş mudur nasıl dayancam 10 gün pofff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…