Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Yalnizbirkedi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
737
134
SAT tarihinden itibaren 17. Gün
Kalkarken dönerken vs. Kasık krampı
Şiddetli bel bacak ağrısı başım sürekli ağrıyor ama daha çok ağrı
Mide bulanmasından çok yanma ekşime
Halsizlik her an bi yere kafamı koysam uyurum çok direniyorum uyumamak için .
18. Gün gündüz mide bulantısı
Gece ağzımın içi zehir gibi sanki deterjan yemişim + mide bulantısı 😒 çok sevdiğim yumuşatıcı ve sıvı deterjan kokularından iğrenme 19. Gün şiddetli bel bacak ağrısı devam sürekli yaptığım işleri yapamıyorum bacaklarım titriyor resmen ağrıdan acıkıyorum çok açım canım şekerli şeyler istiyor tuzlu şeyler istiyor 21. Gün bi anda gelen vajinal akıntı saniyelik ama regl oldum sandım afedersiniz işemiş gibi geldi bi an + olarak vajinaya birşey batıyormuş gibi ara ara ağrı giriyor (Gece 23.30 civarı göğüslerden süt sıvı gelmesi oldu ) 22. Gün yani bugün 31 temmuz hala göğüslerim sızlıyor süt gelcekmiş gibi sizce bunlar hamilelik belirtisimi ? Ve hapşırsam kasığıma bıçak saplanıyo gibi oluyor YARDIMMM LÜFFEEENN ANACIKLAR ANA ADAYLARIII 😁💕🌸

Merhabalar dün silik test ile gebelik olduğunu anladim teyit etmek için bugün tekrarladım 2 test ile ve onlarda pozitif çıktılar. Bu ay sersemlik baş dönmesi halsizlik yani grip olmuş ve kemikler sızlıyormuş gibi ve çok hapşurdum. Burun ucum kaşındi ve gıcık bir kaşınma bu. Karnımın içinde sanki haraketlilikler vardı ve seyirma atma tarzında. Reglime şuan 2 gün var 4 gün önceden regl olacakmisim sancılarım vardı rahim zonklamasi bacak ağrısı doz kapağının arkasına kadar ve aşırı ağrıdı. Sonra çok esnedim ve halada esniyorum. Bu ay işten gelir gelmez uyudum hatta 1 günum bile uyumakla geçti. Yani aklıma gelen belirtiler bunlar. Birde reglime 13 gün kala meme ucu açısı ve ağrısı vardı 1 hafta sonra uçları geçti çok hafif ağrılar vardı göğüste. Umarım hamileyimdir akşam kan vermeye gideceğim 3 testim farklı markalar ve pozitif

Merhabalar dün silik test ile gebelik olduğunu anladim teyit etmek için bugün tekrarladım 2 test ile ve onlarda pozitif çıktılar. Bu ay sersemlik baş dönmesi halsizlik yani grip olmuş ve kemikler sızlıyormuş gibi ve çok hapşurdum. Burun ucum kaşındi ve gıcık bir kaşınma bu. Karnımın içinde sanki haraketlilikler vardı ve seyirma atma tarzında. Reglime şuan 2 gün var 4 gün önceden regl olacakmisim sancılarım vardı rahim zonklamasi bacak ağrısı doz kapağının arkasına kadar ve aşırı ağrıdı. Sonra çok esnedim ve halada esniyorum. Bu ay işten gelir gelmez uyudum hatta 1 günum bile uyumakla geçti. Yani aklıma gelen belirtiler bunlar. Birde reglime 13 gün kala meme ucu açısı ve ağrısı vardı 1 hafta sonra uçları geçti çok hafif ağrılar vardı göğüste. Umarım hamileyimdir akşam kan vermeye gideceğim 3 testim farklı markalar ve pozitif
Maşallah hepsi pozitif ise vardır illaki inşallah sağlıklı ilerler bende çok berbatım şuan göğüslerim öyle bir sızlıyorki sanki her an şırıl şırıl süt akacak gibi ve yemek yedim midem bulanıyo 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20240731_164826.jpg
    IMG_20240731_164826.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 536
  • IMG_20240731_145218.jpg
    IMG_20240731_145218.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 527
Bizim 10 aydır olmuyordu hacdan bir hurma tozu geldi kestane balı ile karıştırıp hem eşim hem ben her akşam çay kaşığı yedik sonra zaten oldu
Maşallah şuan hamilemisiniz yoksa doğum oldumu ? Hamileyseniz kaç aylık ve ne zaman süt gelmeye başladı

Oy maşallah 🥹 Allahım bizede göstersin şöyle pozitifler görmeyi. regle 7 gün var bugün test yaptım en üstteki freely bozuk çıktı 2. Early , 3. Artimed

Eklentiler

• 1000007032.jpg
    1000007032.jpg
    117,6 KB · Görüntüleme: 529
X