Hayatımda herşey yalan kızımdan başka

ezelim-2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
29
0
hep hayallerim hem umutlarım vardı hayata karşı ne çok şey yapmak istemiş ne çok yarım kalmıştım ;sevmiştim kavuşamayacağımı bile bile sevmiştim hayat belkide bana karşı çok acımasızdı birşeyler yapmak istiyor neye elimi atsam yarım kalıyordu tıpkı benim gibi herzaman yarım, Ta geçmişten ta gençliğimden istediğim dilediğim umut ettiğim bir dileğim vardı "Allahım ne olur bir kızım olsun"diye yalvarırdım. ama derdim neyi istedim neyi hayal ettiysem hep yarım kaldı bu da olmayacak 18 yaşında alevlenen anne olma isteğim 28 yaşına geldiğimde yavaş yavaş temel atacağından habersiz hala yalvarırdım allaha "ne olur Allahım bi kızım olsun gerisi önemli değil"diye yine eksik kalacağımı yine yarım olacağımı bilmeden yanlış dilek dilemişim Allahtan. Evlendim ve dünyalar tatlısı güzeller güzeli bi kızım "EZEL"im doğdu ama bu seferde evliliğimde sorunlar var hiç bitmeyecek miş gibi gelen sorunlar. Bazen diyorum ki kendi kendime boşver herşey olacağına varsın şimdiye kadar hayatında ney tam olduki bu olsun zaten herşey YARIM...... Ama Allahıma milyonlarca kez şükürler olsun........

Allah bagislasin, kizini o kadar cok istemissinki gecte olsa Allah´IN sana verdigi en güzel armagandir evladin.. Gerisini düsünme diyemem ama kim dertsiz kim sorunsuz kim kusursuz? Insallah beklenmedik bi anda hayatin olumlu bi sekilde düzelir.. Sükretmeye devam et :nazar:

Hayat her türlü olumsuzluğa rağman canım ne olursa olsun sadece kızın için yaşamaya değer....
Güzel günler göreceğiz ,güneşli günler....
Allhtan umudunu kestiğin an bile o hep yanında seni birşeylerden koruyor emin ol... Bunlar belkide verilmesi gereken bir sınav hep böyle düşündüm ez kötü zamanlarımı ben böyle atlattım çok şükür!
Bak sende çok şükür denişsin işte canım ya....
Senin etrafında önce ilk meleğin kızın sonrada peşinde mutluluğun için gezinen meleklerin veen sonrada senin hep yanında olup bağrına basacak ailen var ...ve artık bizlerde varız canım sonuna kadar mutluluğuna kadar...
Sevgilerimle her şey çok güzel olacak canım....

anne olmak..:asigim:
hep tüylerimi diken diken etmiştir bu mertebe..kutsal olay..
çok şanslısın..gerçekten..:nazar:

allah bagaslasın.ıns kızın sana ve hayatına ugur getırır.gerıde kalanları bosver canım bundan sonrasına bak kızınla bırlıkte mutluluklar

hayat her zaman bizlere istediklerimizi sunmuyor....
hayatın koluna girip,yürümek istediğinde emin adımlarla, seni yarı yolda bırakması muhtemel ve kaçınılmaz...hepimiz hep birşeyleri arzular,bu arzularımız uğruna çabalarız hayatın dikeni batsa da ,acıtsa da daha bir önceki kapanmadan...
öyle uzun bir yol ki bu,dikeni,çakılı,acısı,kötüsü ,kötülüğü ile yaşamaya mahkum olduğumuz ama yaşamı herşeye rağmen kucaklama arzusunu da yitirmek istemediğimiz ve hiç istemekten dilemekten umut etmekten vazgeçemediğimiz bir alışkanlık yaşamak!
yarım kalmak bir çoğumuz için yabancı bir cümle diil,hangimiz tamamlayabildik,kaçımız umutlarına ,hayallerine ,özlemlerine kavuşabildi...inan hepimiz eksiğiz kendimizce.... asla tamamlanamayacağız da aslında,tamam oldu dediğimiz bir anda hep yeni bir eksiklik çıkarır önümüze bu zalim hayat! tamamlanmayı değil de,tamamlamaya kadar kazandıklarımızla mutlu olmaya,bunlarla yetinmeye çalışmalıyız!ne mutlu hayalin olan o kız evledı ezelin yanında...ne çok şanslısın! sen seni en çok tamamlayan o mucizevi hazinenlesin...bu senin şansın inan... :KK66:
evlilikte dönem dönem sorunlar olur...bu dönemi yaşadığını ve biteceğine odaklan...yarım ve eksik kalacak buda diye kenara çekilme! gösterebildiğin gayreti ve gücü bul kendinde! bazen bir çok şey bizlerin elinde aslında.hayatın koluna girip seni sürklemesini beklemektense sen hayatın kolundan asıl ve kendine sürükle...tamamlayabilmek için mücadele şart! hayat bir mücadele! ve her birimiz hayatımızda her bir taşın yerine oturması için çabalamkta ve sabır etmekteyiz... sevgilerimle...

hep hayallerim hem umutlarım vardı hayata karşı ne çok şey yapmak istemiş ne çok yarım kalmıştım ;sevmiştim kavuşamayacağımı bile bile sevmiştim hayat belkide bana karşı çok acımasızdı birşeyler yapmak istiyor neye elimi atsam yarım kalıyordu tıpkı benim gibi herzaman yarım, Ta geçmişten ta gençliğimden istediğim dilediğim umut ettiğim bir dileğim vardı "Allahım ne olur bir kızım olsun"diye yalvarırdım. ama derdim neyi istedim neyi hayal ettiysem hep yarım kaldı bu da olmayacak 18 yaşında alevlenen anne olma isteğim 28 yaşına geldiğimde yavaş yavaş temel atacağından habersiz hala yalvarırdım allaha "ne olur Allahım bi kızım olsun gerisi önemli değil"diye yine eksik kalacağımı yine yarım olacağımı bilmeden yanlış dilek dilemişim Allahtan. Evlendim ve dünyalar tatlısı güzeller güzeli bi kızım "EZEL"im doğdu ama bu seferde evliliğimde sorunlar var hiç bitmeyecek miş gibi gelen sorunlar. Bazen diyorum ki kendi kendime boşver herşey olacağına varsın şimdiye kadar hayatında ney tam olduki bu olsun zaten herşey YARIM...... Ama Allahıma milyonlarca kez şükürler olsun........

Hayatın bize getireceklerinden bihaber yaşıyoruz ama biz her zaman hayatı pozitif karşılamaktan vazgeçmiyeceğiz.
Pozitif düşünerek herşeyin çok güzel olduğuna inanacağız. Düşünce gücümüzle hayatımızı etkileyebilecek enerji yayabiliyoruz tatlım.
Lütfen şanssız olduğun gibi bir negatif düşünceye yoğunlaşmaktan vazgeçmeye calış.
İyi düşün - iyi bak - iyi iste. Bize sorun gibi görünen pek çok olayın da aslında hayırdan
kaynaklanabileceğini kabul edersen - hayatın getireceklerine karşı kendini daha güçlü hissedersin.
Pozitif düşünerek belki çok şey kazanamayız ama hiç bir şey kaybetmeyeceğimiz kesin değil mi?
Sağlıkcakla mutlu kal.a.s.

Allah hiç bi kulunu yüz üstü bırakmaz
sen inancını kaybetme
olayların hep yarım olacağına inandırma kendini
herşeyin tam olmasını dile
kız çocuğu istemişsin allah vermiş
diğer herşeyi de tam iste yarım kalacağına inanma olur mu
hangimizin herşeyi tam ki şuan
bişey tam olsa geri kalan yarım oluyor
hiç bi şey 4x4 lük olmuyor
bugün haberleri okuyorum çıkan israil savaşında gazzede ölenlerin sayısı 271 olmuş
düşünsene onların ne suçu günahı vardı
271 masum , 271 can hem de 2 günde
içlerinde bi sürü çocuk
en azından sıcak evimizde oturuyor iyi kötü yaşıyoruz yaa çok şükür Allahıma

X