Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

canım ya çok mu çalıştırıyorlar sizi..anlamadım ki..

topikte hareket yok ..ben de gelmiyorum ne zamandır...
büyük oğlum hasta idi geçen hafta .1 hafta ateşimizi düşüremedik..gece gündüz uyumadan çocuk baktım..tam o iyi oldu.küçük oğlan hastalandı ..o da 2 gündür ateşli..ve çok da huysuz..yorgunluk üstüne yorgunluk..gece yine uykusuz geçti..sıkıntısından ateşten uyuyamıyor...ateş düşmeden de ben uyuyamadım..işte böyle..ne yaptınız kızlar...okyanus bak haziran geliyor atanma sırası sende haberin olsun..3.atamada da bende olur inşallah sıra ..hadi sav sıranı artık ...

Gecmiş olsun canım Allah şifa versin :KK16:atanırız inş. Memur oluruz ilk atamada umudum yoktu zaten bunda belkı sans güler hayırlısı olsun hepımıs cok emek verdik Allah bizimde yüzümüzü güldürür elbet :KK16:katipliğe gırıcektım asker eşlerini eliyolarmıs dıye gırme dedıler gırmedım nıtekımde oyle olmus zaten tek umudum merkezı atama onda bari torpil olmadında bılegımızın hakkıyla hekal yoldan yerleşelim zaten hakkımı helal etmıyorum torpille gırenlere
canım benim banka yoğun tabide ben kıtaları aştığım için yol daha çok yoruyo :KK53: bu arada zayıfladım :KK8::KK8::KK8:
bak hayırlısı olucak senin içinde inşallah eşnde iyi bi yere gider canım benim :KK49:
ben kariyer yapcam :KK33: daha yok canım ikimzide yoğunuz bu aralar :KK31:

canım nasıl oldu şimdi çocuklar.valla havalardan ilk onlar etkileniyo yazık ya :26:
deneyin valla atamaları olur olur :KK52:

Guiett evlen kız artık sonra karıyere devam et bizide nedimen yap:KK53:ugra arada cok boş kaldı buralar muhabbet edelim yahu özlüyorum hepinizi kpss yoldaslarım benım:KK19:

Guiett evlen kız artık sonra karıyere devam et bizide nedimen yap:KK53:ugra arada cok boş kaldı buralar muhabbet edelim yahu özlüyorum hepinizi kpss yoldaslarım benım:KK19:

bana daha çok var ya ceo olcam ben :KK33:

Guiet yorgunluktan mı süzüldün, yoksa kendi isteeenle mi zayıfladın :KK53:

valla bacım servisi kullanıyom diye sabh 5.55 te kalkıyom 7 de servise biniyom akşam 6.30 işten çıkıyom 8.30 evdeyim hayatım yollarda geçiyo bi öğle yemeği yiyorum bie kahvaltı bide bol su içiyom :KK52:
ama bu aralar kaçırdım yine bak face recim ekliyimde görün son halimi :KK53:

sabahın köründen günaydın kızlar :)))) adacım banka iyi gidiyoda yol yoruyo insanı 6da kalkıyom :KK43: komlucum kşam eklicem yşne :KK66: ben o kadar fark görmedim ama herkes zayıflamışın diyo bilemedim.senin iş durmu nolda canım benim :) pantera valla sessiz kaldı ya özledim ben sizi :...((((

canım benim banka yoğun tabide ben kıtaları aştığım için yol daha çok yoruyo :KK53: bu arada zayıfladım :KK8::KK8::KK8:
bak hayırlısı olucak senin içinde inşallah eşnde iyi bi yere gider canım benim :KK49:
ben kariyer yapcam :KK33: daha yok canım ikimzide yoğunuz bu aralar :KK31:

canım nasıl oldu şimdi çocuklar.valla havalardan ilk onlar etkileniyo yazık ya :26:
deneyin valla atamaları olur olur :KK52:

canım 2 gündür rahatladım..uyuyabiliyorum artık.çocuklar uyuduğu için.gece gündüz ateş ..uyumadılar tabi..onlar uyusada ben uyuyamadım..

neler yapıyorsunuz

benim bir bloğum var ..beklerim
güzel paylaşımlar yapıyorum kendimce..

işte adresi:

dilektenfikirler.blogspot.com

canım 2 gündür rahatladım..uyuyabiliyorum artık.çocuklar uyuduğu için.gece gündüz ateş ..uyumadılar tabi..onlar uyusada ben uyuyamadım..

neler yapıyorsunuz

benim bir bloğum var ..beklerim
güzel paylaşımlar yapıyorum kendimce..

işte adresi:

dilektenfikirler.blogspot.com

blogu ben inceledim çok hoş şeyler var cnm o elbiseye bayıldım valla süper olmuş(kuru kafalı beyaz ) :KK31:

blogu ben inceledim çok hoş şeyler var cnm o elbiseye bayıldım valla süper olmuş(kuru kafalı beyaz ) :KK31:

beğenediğine sevindim..

evet zaten yayınladığım tek elbise o blokta canım..

sen de dikersin belki .anlattım .kolay dikilişi..

herzaman beklerim bloğuma...

:) gerçekten mi ya ben çok zayıfladığımı düşünmüyom ama herkes zayıfladın diyo bu haftada yemicem :KK52:

Biraz daha seni uzun gösterecek kıyafetler seçersen çok daha güzel görünürsün krem ve kadife sanırım üzerindeki pantolon seni olduğundan kısa ve geniş göstermiş

X