Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

2013 yılı hepımıze bolllll bollllll saglık, huzur,para getırsın ıns. Bu yıl bızım yılımız olsun HAYIRLISIYLA HEPİMİZ MEMUR OLALIM İNS. AMİNNNN!

Aminnnnnnn! Bol bol dugunler bebekler olsun ins. Seneye bu zamnalar sende sevdıcegının yanından yazarsın ıns. Bıze:KK16:Alah gonlune gore versin guıettımm:KK16:

saol cnaım benim inşallah :KK16::KK16::KK16:
seninde seneye bu zamanlar canın karpuz ister inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52:

amin amin amin :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

düğünler olsun bebişler olsun inşallah bu yıll :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

En Büyük TÜRKİYEmerhaba arkadaşlar..yeni yılınız kutlu olsun..hayırlı olsun inşallah ..atamalarda kimseler kalmaz buralarda inşallah..yeni düğünler olsun yeni yeni bebişler gelsin herkese hayırlısıyla..
neler yapıyorsunuz..herkesler yeni yıl tatiline mi gitti neler oluyor bakalım
nasıl geçti yeni yılınız..biz evdeydik,kaynanoş ve kayınpeder vardı..bir de kaynım vardı..güzel geçti bizim..eğendik yedik içtik .pasta kestik
siz neler yaptınız bakemmm..:KK52:

selammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm $wlm20rip20file2034kk6.gif

Son düzenleme:
En Büyük TÜRKİYEmerhaba arkadaşlar..yeni yılınız kutlu olsun..hayırlı olsun inşallah ..atamalarda kimseler kalmaz buralarda inşallah..yeni düğünler olsun yeni yeni bebişler gelsin herkese hayırlısıyla..
nasıl geçti yeni yılınız..biz evdeydik,kaynanoş ve kayınpeder vardı..bir de kaynım vardı..güzel geçti bizim..eğendik yedik içtik .pasta kestik

amin amin canım :KK19:
biz evdeydik valla 00.30 gibi hrkes odasına çekilde pc başına :KK52:
bende oturdum tv başına 1.5 ta yattım öle geçti yani :KK31:

selammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmEki Görüntüle 593801

selam hoşgeldin :KK23::KK3:

sabun ben burdayım canım gel canım gel :KK19::KK19::KK19:
naber tatlım nerelerdesin :KK52:

geldim kuitim ... :KK4::KK4::nazar::nazar::nazar::KK52:

buraya hiç uğramamıştım gecikmeli bi hayırlı olsun diyeyim.
cnm çeyiz çüyüz işlerine daldım sınavdan sonra baya yoğun bi biçimde hemde, yaza evleniyorum nasipse ...
ev düzmece çeyiz tamamlamaca eksik gidermece ...

sen nasılsın cnm ? neler yaptın ? kızlar nasıl ?

cnm çeyiz çüyüz işlerine daldım sınavdan sonra baya yoğun bi biçimde hemde, yaza evleniyorum nasipse ...

hoşgeldin canım benim :KK19::KK19::KK19:
maşallah maşşalh hızlı giriş yaptın bu yıl :nazar::nazar::nazar::nazar:allah mutlu mesut etsin canım.
canım katiplik sınavını naptın girdinmi giricenmi merak ettim valla seni.
14 ocakta şişlide lütfikırdarda evlilik fuarı var canım gidebilrisen bi git bence daetiye firmaları bernardo falan var canım :KK52:

bende çalışıyorum kadro bekliyorum gelmek üzere sanırım :KK23:
kızlarda iyi canım burda oluyolar çoğunlukta :KK53:
ben baya bakıyom çeyiz işlere canm yardımcı olucam şey varsa quiet diye seslen gelirim ben :KK52::KK52::KK52:

amin amin canım :KK19:
biz evdeydik valla 00.30 gibi hrkes odasına çekilde pc başına :KK52:
bende oturdum tv başına 1.5 ta yattım öle geçti yani :KK31:

selam hoşgeldin :KK23::KK3:

aynı canım .bizim de kaynanoşları götürdü gece eşim ..
saat 2 gibi de yatmışızdır en geç sanırsam..

sabun canım hayırlı olsun kararınız..şiddetle evlilik tavsiye ediyorum ben zaten..2013 uğurlu gelsin canım sana..bak hemen evlilik kararı almışsın bilemm..çok mutlu oldum canım..
bisguviitt canım senin düğün de bu yaz demi..
katiplik sınavı 23 martta güit..daha var.

sabun canım hayırlı olsun kararınız..şiddetle evlilik tavsiye ediyorum ben zaten..2013 uğurlu gelsin canım sana..bak hemen evlilik kararı almışsın bilemm..çok mutlu oldum canım..
bisguviitt canım senin düğün de bu yaz demi..
katiplik sınavı 23 martta güit..daha var.

bende kendime evliliği tavsiye ediyom ama icraat yok kuzum :KK9::KK9:
inşallah en olmadı nişan ollur inşallah canım bu sene bakalım bişey demek istemiyorum artık ben diyince yapamıyoz :KK33:

valla bilmiyom ne zaman olduğunu işte varmış daha ya :KK30:

günaydın kızçeler :KK3::KK3::KK3:

Hayırlı olsun canım tatlı telaslar bunlar sende katılıyorsun evlıler kervanına:KK19:

Semınde yen yılın kutlu olsun canım ıns. Hepımıze hayırlı gelır bu yıl :KK16:bızde esımle evdeydık tv ızledık oyle gectı bu yıl esımın doguya tayını var ıns. Bend bıryerlere atanırım yoksa vde naparım bılmıyırum aöf ye yazılmıstım bende dıkey gecısle kamu yonetımı 3. Sınıfı okuyorum haftasonu onun sınavları var 9 dersım var onlara calışıyorum gecerım ıns. Kalmam :18:

bende kendime evliliği tavsiye ediyom ama icraat yok kuzum :KK9::KK9:
inşallah en olmadı nişan ollur inşallah canım bu sene bakalım bişey demek istemiyorum artık ben diyince yapamıyoz :KK33:

valla bilmiyom ne zaman olduğunu işte varmış daha ya :KK30:

günaydın kızçeler :KK3::KK3::KK3:
bisguit.canım sen daha düğün yapmayacaksın sanırsam..olsun ..her işte bir hayır vardır..nişanlının bir işi varsa sen de çalışıyorsun .neden olmasın demi yanii..
Hayırlı olsun canım tatlı telaslar bunlar sende katılıyorsun evlıler kervanına:KK19:

Semınde yen yılın kutlu olsun canım ıns. Hepımıze hayırlı gelır bu yıl :KK16:bızde esımle evdeydık tv ızledık oyle gectı bu yıl esımın doguya tayını var ıns. Bend bıryerlere atanırım yoksa vde naparım bılmıyırum aöf ye yazılmıstım bende dıkey gecısle kamu yonetımı 3. Sınıfı okuyorum haftasonu onun sınavları var 9 dersım var onlara calışıyorum gecerım ıns. Kalmam :18:
canım sen ikinci atamalarda gidersin yüzde yüz ..eşin de doğuda nereye gider ki..allah yardımcısı olsun ..zor meslek ..
yeni yılı evde geçirmek en güzeli..ama eşle birlikte bir canlı müzik dinlemeye ..bir iki birşeyler içmeye de hayır demezdim..ama öyle bir şansımız yokkhh..
eşim tercih yaptı kızlar ..1500 tane veteriner hekim alınıyormuş..
puanı çok düşük de olsa yine de tercih yaptı..
iş yeri ise bu ay zam yapacak ..bakalım ne yapar..istediğimiz parayı verirse eşim atansada gitmeyecek ...çünkü sözleşmeli veteriner hekim..maaşı ise 2,500 ile 3,000 arasıymiş. memuriyette maaşlar az ama en azından gece doğuma gel diyen olmaz..hafta sonları bizlerle olabilir .sabah 8 , akşam 5 evde olur..eşşekler gibi de yorulmaz diye düşünüyoruz..

selam

selam tatlım :KK3:

adilemircim bizim durum sallantıda nerde oturcamıza karar veremedik daha :KK6:
zaten bi başlayınca hemencecik bitivercek herşeyimiz hazır nerdeyse çok şükür askerlik işni daha yeni atlattık :98:
istanbul da oturmayacak mısınız?
nişanlının işi var mı?
varsa eğer ya onun işine yada senin işine yakın biryerlerden ev tutmalısınız..ama senin işine yakın olması daha makul olur.çünkü bayan evine yakın olmalı ki dolmuş sıkıntısını çekmemeli

herşey hazır bak sizin ..askerlik de bitmiş .sükür bak..safak sayıyordun burada ...

istanbul da oturmayacak mısınız?
nişanlının işi var mı?
varsa eğer ya onun işine yada senin işine yakın biryerlerden ev tutmalısınız..ama senin işine yakın olması daha makul olur.çünkü bayan evine yakın olmalı ki dolmuş sıkıntısını çekmemeli

herşey hazır bak sizin ..askerlik de bitmiş .sükür bak..safak sayıyordun burada ...

yok canım istte oturmıcaz.canım daha nişanlıda değiliz biz :KK9:
var canım işi ona yakın olması daha önemli benim için çok yoruluyo canım ya :KK14:
bnimde il değişkiliği imkanım var çok şükür :KK12:
şafak saymadım canım ben ya karıştırıyon benim sevdiceğim yarım günde aldı tezkereyi :KK52:
oturcamız yer ist gibi büüyk bi yer olmıca için minibüs bile 15-20 dk olur :KK55:

X