Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

nasıl oldun canım :KK19:
bende yarın optimuma gidicem buz da kaymaaaaaa :122:

Bırazdaha ıyıyım canım hafıf hafıf cıgnemeye basladım ama kola cekırdek cerez sakız hersey yasak ya:KK53:kız yarın bızde buyuk ıhtımal optımuma gıdıcez:KK51:pazartesı gunude ümranıyeye gıdıcez 30 tl ye cızme varmıs arkadas almıs ablamda bakacakmıs bakalım bende canta ıstıyorum denk gelırse:KK14:salı gunu eve donucez nasıpse

Bırazdaha ıyıyım canım hafıf hafıf cıgnemeye basladım ama kola cekırdek cerez sakız hersey yasak ya:KK53:kız yarın bızde buyuk ıhtımal optımuma gıdıcez:KK51:pazartesı gunude ümranıyeye gıdıcez 30 tl ye cızme varmıs arkadas almıs ablamda bakacakmıs bakalım bende canta ıstıyorum denk gelırse:KK14:salı gunu eve donucez nasıpse

anam bütün avm leri dolaştınız ya :KK1::KK1::KK1:
he biz 3ten sorna ordayız buzda görebilebilirsin beni :KK52::KK52:

bacılar güzel bir öğleden sonrası pazarı sizin olsun inşallah :KK52:
benim gezme işim yattı kardeşcağıızım ekti beni :KK47::KK47::KK47::KK47:

Kızlar atv den güven bana dan arandım :KK70: esprisine doldurmustum formu uygun gördük diyolar :KK70:
Ay çok güldüm ama gitsem mi?

Kızlar atv den güven bana dan arandım :KK70: esprisine doldurmustum formu uygun gördük diyolar :KK70:
Ay çok güldüm ama gitsem mi?

eneeee git kız git :KK9:
geçen izledim bi adam vardı kızın içine düşücekti çok bilmiş biri kız bitti dedi aldı 30.000 i çıktı.sonra adamda yok az para için deymez falan dedi cibiliyetsiz :KK4:

katıl valla anı olur hayatında :KK24:

eneeee git kız git :KK9:
geçen izledim bi adam vardı kızın içine düşücekti çok bilmiş biri kız bitti dedi aldı 30.000 i çıktı.sonra adamda yok az para için deymez falan dedi cibiliyetsiz :KK4:

katıl valla anı olur hayatında :KK24:

kız arkadaşla öylesine dalga geçe geçe doldurmuştuk
sorularında öyle komediydi ki
hiç otostop çektiniz mi, çekeni arabanıza aldınız mı falan :KK9::KK9:

bacılar güzel bir öğleden sonrası pazarı sizin olsun inşallah :KK52:
benim gezme işim yattı kardeşcağıızım ekti beni :KK47::KK47::KK47::KK47:

Yenı geldık bız optımumdan cok kalabalıktı ya hoc bırseyde alamadım basım agrıdı :KK52:yer yoktu yemek bıle yıyemedık eve geldık sımdı soyledık burger kıng ten:KK56:

yarışma sıkıcı geldi şahsen bana nesine adrenalin arıyolarsa :KK70:
Ben cevaplayıp adam paraları götürürse yırtarım orayı :KK9:

hadi canım :KK53::KK53:
iyiki gitmemişiz o zman :KK1:

Taksı kuyrugu bıle almıs basını gıtmıs yok yok bu ıstanbulda yasanmaz esımle bunu bugun onaylamıs bulunmaktayız:KK53:bır yıl olmadı ben besıktastan kabatasa 1.75 olan motor 3.00 lıra olmus:KK52:1. Bolge tayınımızde karar verdık izmir yazıcaz :KK51:

Taksı kuyrugu bıle almıs basını gıtmıs yok yok bu ıstanbulda yasanmaz esımle bunu bugun onaylamıs bulunmaktayız:KK53:bır yıl olmadı ben besıktastan kabatasa 1.75 olan motor 3.00 lıra olmus:KK52:1. Bolge tayınımızde karar verdık izmir yazıcaz :KK51:

Gelin gelin İzmir e gelin
Burda yaşam daha güzel trafik yok soğuk yok ulaşım pahalı değil bacım

yarışma sıkıcı geldi şahsen bana nesine adrenalin arıyolarsa :KK70:
Ben cevaplayıp adam paraları götürürse yırtarım orayı :KK9:

işte adrenalin burda devreye giriyo :KK60:

vay arkadaş hemende vazgeçtiler ya :KK1::KK1:

ayy ne guzel bi topikmis burasi :KK52:
Ben hayat yasamaya deger diyemiyorum ama yinede sohbete katildim :KK37:

hoşgeldin cnaım :KK19:
dert tasa gam yok geyik var :KK23:

X