Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Guit sen karşıda nerde oturuyordun ümraniyede falanmı

Ne çekilişi kız nerden çıktı bu çekiliş işi

Yalnız ağzım ne kadar alışmış karşı falan diye halbuki şuan burdan bakınca karşıda değilsin
Yani anadolu yakasında nerde oturuyorsun demek istemiştim :)))

bizim sayfaya ekledim linki :))
bi daha ekliyim :KK66:
ilk msjı oku bizimki neler yapmış :KK23:
http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...onlar-numuneler-hediyeli-yarismalar-7809.html

canım benim oturduğum yerden yarım saat sonra istanbul bitiyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

bizim sayfaya ekledim linki :))
bi daha ekliyim :KK66:
ilk msjı oku bizimki neler yapmış :KK23:
http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...onlar-numuneler-hediyeli-yarismalar-7809.html

canım benim oturduğum yerden yarım saat sonra istanbul bitiyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

Heee gebzeye falan yakın yanii :)
Oralarda kiralar nasıl biz ist. düşünüyoruz ya
Çıkarsa kira araştırması yapıyoruz daa
Avrupa yakasında en uygun beylikdüzü gibi duruyor
Anadoluyuda araştıryoruz nereleri uygundur diye

Heee gebzeye falan yakın yanii :)
Oralarda kiralar nasıl biz ist. düşünüyoruz ya
Çıkarsa kira araştırması yapıyoruz daa
Avrupa yakasında en uygun beylikdüzü gibi duruyor
Anadoluyuda araştıryoruz nereleri uygundur diye

valla canım ben her iki yerde de otrudum biliyo ondan az çok :KK66:
mesela biim oturduğumuz yer site içinde 145 m2 680 kira veriyoruz.toplu taşımaya falan yakın.ama merkezde ev bakmıştık 100 m2 için daha 2006 da 750 tl istedi kira ve ev karanlık oysa aynı semt.
imkanın varsa satın alın 2+1 tuzla taraflarında yeni evler var 70.000 e satılıyo
he alamayız dersen çalışcanız yere yakın ev bak olmadı mutlaka tek arabayla gidilcek yer bakın.çünkü istte trafik çekilmiyo :95:

yelkenlikıza dedim bize torpil yapsın diye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

valla canım ben her iki yerde de otrudum biliyo ondan az çok :KK66:
mesela biim oturduğumuz yer site içinde 145 m2 680 kira veriyoruz.toplu taşımaya falan yakın.ama merkezde ev bakmıştık 100 m2 için daha 2006 da 750 tl istedi kira ve ev karanlık oysa aynı semt.
imkanın varsa satın alın 2+1 tuzla taraflarında yeni evler var 70.000 e satılıyo
he alamayız dersen çalışcanız yere yakın ev bak olmadı mutlaka tek arabayla gidilcek yer bakın.çünkü istte trafik çekilmiyo :95:

yelkenlikıza dedim bize torpil yapsın diye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ya aslında amacımız ev almak ama şimdi ben atanıp memur olmadan biraz zor yani ist. için biraz zor
Başka yer olsa daha rahat alırız ama ist. malum ev fiyatları yüksek
Haziranda belli olunca tayin ist. olursa ben hemen bankalara iş başvurusu yapıcam idareten çağrı merkezi bile olsa girerim
2014 e kadar atanırsam ayrılırım atanmazsam lisanstan giricem ya sınava iyi puan alıp atanırsam ayrılırım
Yani plan yapıyoruz şimdiden ama ne kadarı tutar bilmiyorum ist. ben memur olmadanda ben özelde çalışırken kredi işinede girmem yani riskli

Ya aslında amacımız ev almak ama şimdi ben atanıp memur olmadan biraz zor yani ist. için biraz zor
Başka yer olsa daha rahat alırız ama ist. malum ev fiyatları yüksek
Haziranda belli olunca tayin ist. olursa ben hemen bankalara iş başvurusu yapıcam idareten çağrı merkezi bile olsa girerim
2014 e kadar atanırsam ayrılırım atanmazsam lisanstan giricem ya sınava iyi puan alıp atanırsam ayrılırım
Yani plan yapıyoruz şimdiden ama ne kadarı tutar bilmiyorum ist. ben memur olmadanda ben özelde çalışırken kredi işinede girmem yani riskli

cnaım eğer çağrı merkezi falan diye düşünürsen başvur vadaya onun çalışma yeri gebzede evler orda çok uygun :KK76:
EVORA İSTANBUL - TEKNİK YAPI HOLDİNG

ben bu evleri çok beğeniyorum istte kalsam kesin alırdım burdan :KK31:

cnaım eğer çağrı merkezi falan diye düşünürsen başvur vadaya onun çalışma yeri gebzede evler orda çok uygun :KK76:

ben bu evleri çok beğeniyorum istte kalsam kesin alırdım burdan :KK31:

Çok güzelmiş bu evler yaaa bayıldımm
Ben gebzeye giderimde eşimin işine çok uzak olur o avrupa yakasında çalışır çıkarsa
Gebzeden gitmek gelmekte ona çok uzak olur malum ne zaman işe çağrıldığı belli olmuyor
Ben başka yerde oturupta giderim gebzeye sorun olmaz nasılsa servis falan oluyor bankalarda

Çok güzelmiş bu evler yaaa bayıldımm
Ben gebzeye giderimde eşimin işine çok uzak olur o avrupa yakasında çalışır çıkarsa
Gebzeden gitmek gelmekte ona çok uzak olur malum ne zaman işe çağrıldığı belli olmuyor
Ben başka yerde oturupta giderim gebzeye sorun olmaz nasılsa servis falan oluyor bankalarda

eğer eiş avrupada çalışıcaksan sende avrupada iş bak canım.yada vadaya başvur gebzeden servis var avcılara kadar :KK66:
beylükdüüznde yada avcılarda bakın derim 2+1 çok güzel evler var ordanda metrobüs var kadıköye kadar :KK55::KK55:

eğer eiş avrupada çalışıcaksan sende avrupada iş bak canım.yada vadaya başvur gebzeden servis var avcılara kadar :KK66:
beylükdüüznde yada avcılarda bakın derim 2+1 çok güzel evler var ordanda metrobüs var kadıköye kadar :KK55::KK55:

B.düzünde zaten çok bakıyorum ordaki evler çok güzel serviste gidiyor oralara kadar
Artık bakalım bir ist. çıksında heralde b.düzünden tutarız dediğin yerlere bakıcam netten
Aman bir belli olsaydı bu belirsizlikte çok kötü.

Senin evlenince ist. oturma durumun yokmu belki sevgilin ist.la gelir olmazmı?

B.düzünde zaten çok bakıyorum ordaki evler çok güzel serviste gidiyor oralara kadar
Artık bakalım bir ist. çıksında heralde b.düzünden tutarız dediğin yerlere bakıcam netten
Aman bir belli olsaydı bu belirsizlikte çok kötü.

Senin evlenince ist. oturma durumun yokmu belki sevgilin ist.la gelir olmazmı?

canım benim servisim var ücretsiz ama sevdicğeimin servisi yok yol parası vebriyolar istanbul içinde yeterli bi yol parası değil malesef.hem oturucamız yerde belli büyük ihtimal orası olucak.yani istte oturursak hem kira hem yol parası vericez :KK31:
ama sevdiceğimin yanına gidince yolda yok kirada ee aylık 700 tl de az değil yani :KK28:

ama beylikdüzü güzel canım benim rhat edersiniz orda :KK9:

canım benim servisim var ücretsiz ama sevdicğeimin servisi yok yol parası vebriyolar istanbul içinde yeterli bi yol parası değil malesef.hem oturucamız yerde belli büyük ihtimal orası olucak.yani istte oturursak hem kira hem yol parası vericez :KK31:
ama sevdiceğimin yanına gidince yolda yok kirada ee aylık 700 tl de az değil yani :KK28:

ama beylikdüzü güzel canım benim rhat edersiniz orda :KK9:

Evlenin artık yaaa yok dur ben ist. geleyimde ondan sonra evlenin bende gelirim düğüne tabiii çağırırsan :)

çağrıırım tabi canım neden olmasın :KK19:
ama düğün ist te olmıcak :KK9: artık tutucamız otobüsle gelirsin yada beynle arabayla :KK19:

Aaaa neden ist.da yapmaycaksınız kiii akrabanız falan yokmu ist.da
Bizim hem ist.da hem eşimin memleketinde iki ayrı düğün oldu
İki kere gelinlik giydim yanii :)

Aaaa neden ist.da yapmaycaksınız kiii akrabanız falan yokmu ist.da
Bizim hem ist.da hem eşimin memleketinde iki ayrı düğün oldu
İki kere gelinlik giydim yanii :)

canım benim bütün akrabalar istte sevdiceğimin başka yerde ondan :KK31:
nişan kına burda olucak zaten 2 düğüne gerek yok o yüzden :KK52::KK52:

canım benim bütün akrabalar istte sevdiceğimin başka yerde ondan :KK31:
nişan kına burda olucak zaten 2 düğüne gerek yok o yüzden :KK52::KK52:

Gerçi bizim düğün salonunda olmadı
Önce nikah sonra çamlıca tepesinde yemekli organizasyon yaptık
50 kişilik falan sadece aileler falan
Sonra birgün sonra eşimin memleketine gittik ordada kır düğünü oldu
İki farklı konsept ama ikiside güzeldi
Ne heyecanlı ne telaşlı günlerdi yaaaa ne güzeldi

Gerçi bizim düğün salonunda olmadı
Önce nikah sonra çamlıca tepesinde yemekli organizasyon yaptık
50 kişilik falan sadece aileler falan
Sonra birgün sonra eşimin memleketine gittik ordada kır düğünü oldu
İki farklı konsept ama ikiside güzeldi
Ne heyecanlı ne telaşlı günlerdi yaaaa ne güzeldi

bizde farklı illerdeyiz ama 2 saatlik yer bizim :KK1:
bizde düğünü salonda ismiyoruz bakalım nolucak ne de karar kılıcaz aaaah aaaaaaah güzeldir tabi darısı başımıza :KK16:

bizde farklı illerdeyiz ama 2 saatlik yer bizim :KK1:
bizde düğünü salonda ismiyoruz bakalım nolucak ne de karar kılıcaz aaaah aaaaaaah güzeldir tabi darısı başımıza :KK16:

Olur olur bir bakmışsın üstünden yıllar bile geçmiş

Evlenince çalışmaya devam edicekmisin ?

X