Hayat sensin..

ALEV

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
41
0
45
İlk görüşte aşk bizimkisi. En zor zamanlarda pembe gözlüklerimiz olmadan sevdik birbirimizi.2004 yılı sıcak bir temmuz günü aynı bankada çalıştığımız ilk gün sanki herşeyi biliyordum.

Ama bu kadar uyumlu olabileceğimizi hiç düşünmemiştim.İlgi alanlarımız ve yaşamdan beklediklerimiz aynıydı.Çok uyumlu olduğumuz için artık kendi işimizi yapıyoruz ve birbirimizden güç alarak çok daha büyük hedeflere sevgimizle yürüyoruz.

Biz birbirimizi bulmak için doğmuşuz..Ölüm meleğinin beyaz kanatları bizi ayırana dek ayrılmayacağız.Allah’ın sessiz tanıklığında bile beraber olacağız..

(Bu yazıyı eşim,düğünümüzden 1 ay önce bizim için açtığı web sitesinde yayınladı.Çok sevdiğim için buraya yazıyorum.2 Kasım 2007'de düğünümüz oldu:)

Hayatımın anlamı;ben de seni herşeyden çok seviyorum.Hayat sensin,güneşim sensin..

Mutlulugunuz Daim Olsun Canim,,,
Yüreginizden Sevgi Eksik olmasin,,,,
Dilegim Tüm Sevenler ve Sevilenler Icin,,:asigim:

Sevgili MİNİMİNİ,CİLGİNKİZ79 VE YEZDA..Güzel dilekleriniz için sonsuz tşkler..Sevgiyle kalın..(minimini oğlun çok tatlı:))

Allah mutlulugunuzu daim etsin ne diyim.bende haziran 2008 de evleniyorum aslında 21 mayıs 2007 de evlenmıs olucaktım ama kısmet işte iş güç olmadı..tekrardan mutluluklar..

Allah mutlulugunuzu daim etsin ne diyim.bende haziran 2008 de evleniyorum aslında 21 mayıs 2007 de evlenmıs olucaktım ama kısmet işte iş güç olmadı..tekrardan mutluluklar..

Tşk ederim canım.Önemli olan sonunda evlenecek olmanız.Tarihler ertelenebilir.Allah aşkınızı her daim canlı kılsın ve sizi birbirinizden ayırmasın.Hani derler ya,''geç olsun,güç olmasın'' diye.Sevgiler..

Rabbim hepimizi mutlu etsin inş bir ömürrrr

X