hayat çok acımasız nerden vurcagı belli olmuyo

:a015:selam kızlar bende aranızda yeni sayılırım yazıları okuyom ama pek cvp yazmayan biriyim 6gün önce babam kızmi felç geçirdi ve beyincige giden ve beyne giden iki damarı tıkalı çıktı hastanede yatıyo 6gündür canım çok sıkkın insanın canından can kopuyo sanki yakını oldugunda
ben tekirdagda oturuyom 4gündür ordaydım evime geldim eşimde 4gündür tekti ve ihtiyaçlarını karşılamak için döndüm kıyafeti kalmamış zavallımın giycek yıkadım yine gidicem istye ama şu var iki arada kalmak çok zor ya orda annem kalıyo hastanede gece gündüzde ben kardeşime bakıyom 7yaşında şimdi okulda var çok çaresiz kaldım iyice eşimde burda tek kalıyo onada üzülüyom işten gelemez bir pazarı var babacıgımda hastanede canım çok sıkkın ya doluyom doluyom aglıyom çok yoruldum birhaftada beyin olarak ikiye bölündüm uzak olmak ne kötüymüş böyle bir durumda sadece paylaşmak istedim içim sıkılıyo çünkü daraldım uzun oldu kusura bakmayın:çok üzgünüm:

Canım benim içinde tutma istediğin kadar ağla...
İçine atıp da kendine zarar verme sakın.Bir yandan eşini bir yandan aileni düşünüyorsun haklı olarak.
Ama böyle durumlarda insanın elinden birşey gelmiyor.
Çaresiz kalıyor adeta.
Kısmi felçler zamanla geçiyor diye duymuştum.ama tam bilmiyorum gene de.
Araştırmak lazım.
Allah yar ve yardımcın olsun senin ve ailenin
Çokgeçmiş olsun diliyorum.Zamanla düzelir inşallah. a.s.

sagol canım ben birçok zorlugun üstesinden geldim mücadelecibiriyim raBBİMİN izniyle bugünleride atlatıcaz hepberaber iki yavrumu 4aylıkkken kalbi durdu 6ay arayla hamile kalmıştım ikiside 4.ayında öldü daha iikincisini kaybedeli 3ay oluyoken bide hastalık çıktı babamın işte rabbim beni sınıyo şükürki daha sabrım bitmedi bunlarada çok şükür diyom bunlardada vardır bir hayır diyom

acil şifalar diliyorum umarım babanız hemen iyileşir bende ailemden uzaktayım ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum Allah yardımcınız olsun

Mübarek ramazan ayında ne kadar dua etsek o kadar yararı olur.Dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşımızın babası için

Canim yaaaaaaa Allah guc kuvvet versin cok uzuldum... rahatlamak icin anlattigin icin bizlere iyi yaptin, bizler her zaman yanindayiz ve daima herkesin yanindayiz bu durumlarda...sevinclerinizi, uzuntulerinizi, sikintilarinizi paylasabilirsiniz..Allah gonlune gore versin canim

saol canım ya nasıl rahatlattın beni yazınla teşekkür ederim gerçekten buraya yazınca rahatlıyom iyice saolun kızlar allah sizlerden razı olsun rabbim hep yüzlerinizi güldürsün

selam kızlar heyooooooooo babam yarın taburcu oluyo hemde sapa saglam yürüyerek felçli girdigi hastaneden yürüyerek çıkıyoz rabbim dua eden herkesin yüzünü bir ömür güldürsün hepinizden allah razı olsun rabbime şükürler olsun doktorlarından allah razı olsun çok mutluyum

Büyük geçmiş olsun canım.
İnan çok sevindim. İnan üzüntünü çok iyi anlıyorum.
Yaklaşık 7 ay önce benim babacığımda felç geçirdi. Şimdi çok şükür iyi.
Yanlız bu hastalık çok sinsi ve tekrarlama riski yüksekmiş. Moral en büyük etken.
Tekrar geçmiş olun bütün ailenize
:1hug:

gecıcı bır sure yardım alacagın akraban falan yokmu en azından sana yardımları olur
sende daha rahatlamıs olursun bır sure canım cok gecmıs olsun ALLAH YARDIMCIN OLSUN VE BABANA SIFASINI VERSIN

sagolun kızlar akrabamı hepsi hastaneye gelip gittiler ama sadece okadar biride demediki bu kız tekirdagdan evini eşini yalnız bırakıp geldi onunda evinde tyapılcaklar var die 12gündür burdayım eşimde isyanları oynamaya başladı açıkcası amayarın çıkarsa babam hemen evime gidicem iki taraflada aram açılsn istemiyom çünkü

Hayatin ne zaman nerden vuracaği belli değil ama allahin da nasi bi kapi açağpi belli değil.. Isyan etmeyin ve dua edin bol bol. Ail şifaklar babniza bakin hepimiz dua ediyoruz.. Ama hemen yikilmayin gün doomadan nelşer dopar.. Artik mucizeler çook oluyo ki allahin yaninda herşey çoktur. Ne zaman nolacaği belli olmaz. Geçmiş ossun.

hayatin ne zaman nerden vuracaği belli değil ama allahin da nasi bi kapi açağpi belli değil.. Isyan etmeyin ve dua edin bol bol. Ail şifaklar babniza bakin hepimiz dua ediyoruz.. Ama hemen yikilmayin gün doomadan nelşer dopar.. Artik mucizeler çook oluyo ki allahin yaninda herşey çoktur. Ne zaman nolacaği belli olmaz. Geçmiş ossun.
canim zaten biz tam 12gündür rabbimden şifa diliyozki şükürde verdi babam çok iyi şuan yarin çikiyo sanirim orasini okumadin ben dua eden herkese teşekkür ediyom zaten allah razi olsun yikilmadik yikilmayizda çok şükürki kimsemiz olmasada rabbimiz var o hep benim yanimda ne zaman sikişsam hizir gb yaradana kurban olayim

Allah şu mübarek günlerde acil şifalar versin canım....
bu sıkıntılı günler elbet gelir geçer. sen yeterki sağlam dur...

X