Havuzlu han bebek alis verisi icin

asliak79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2014
24
2
Aekadaslar bebek alis verisi icin havuzlu hani tercih eden var mi fiyatlar nasildir . Bir de aziz bebe magazasi pahalimidir ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bir fiyat avantaji olduguna inanmiyorum, hersey bebek magazalariyla ya ayni ya da uc bes kurus asagida. Fiyattan ziyade bence avantaji su tum alisverisini ayni yerden yapabiliyorsun, orda bir eleman pesine takilip sana sunu almalisiniz bunu almalisiniz gibi yonlendirmeler yapiyor, ne alacagini hic planlamayan biri bile en fazla bikac parca fazla esyayla cikar ordan. Gercekten bir fiyat avantaji yok, ben alacagim urunleri liste haline getirip ebebekten jokerden fiyatlarini not etmistim. Havuzlu handa dolasirken fiyatlari hep karsilastirdim hic farki yok. En buyuk dezavantaji ise koca koca posetlerle evin yolunu tutmak:))
Hayirli bir dogum dilerim simdiden...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir de taksit yapmiyorlar. Nakit ya da kredi karti tek cekim...

her şeyi bir arada bulabildiğin bir yer, hastane çıkışını dışardan daha ucuza almıştık.ama girince insan herşeyden alası geliyor, öyle oluncada çok tutuyor. gerçi yine olsa giderdim :)

Ben kesinlikle önermiyorum. Üstlerinde fiyat yok hesap mak ile hesaplıyorlar o kadar ürün varki ilginç geldi bana ve fiyatları hiç uygun değil . Bir de girişte bulunan bebek şekercisini asla önetmiyorum

Herşeyi bulabileceğin, herşeyi bir arada olduğu bir yer bana göre başka da bir özelliği yok. Detaylı incelememize buradan ulaşabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…