Hava nemlendirici.. hangi marka? lutfen yardim...

eda1205

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2011
130
2
Sevgili anneler, bebisiniz icin hangi marka hava nemlendiricisi kullaniyorsunuz? Hangi markadan memnunsunuz, hangisinden memnun degilsiniz? Tecrubeleriniz cok onemli, lutfen yardimlarinizi bekliyorum.

kuzenim chico nun ürünü kullanıyor çok memnun bizde weewell in ürünü aldık chico ya göre daha uygun fiyat olarak. henüz kullanmadık bebeğimiz gelince kullanıcaz inş ama çok saglam bir araştırma yaparak aldık memnun kalacagımızdan eminim

kuzenim chico nun ürünü kullanıyor çok memnun bizde weewell in ürünü aldık chico ya göre daha uygun fiyat olarak. henüz kullanmadık bebeğimiz gelince kullanıcaz inş ama çok saglam bir araştırma yaparak aldık memnun kalacagımızdan eminim

Cok tesekkur ederim. Kizimin 2 haftadir burnu tikali, bir turlu iyilesemedi. Bu cihazlari kullaninca burunlari, genizleri cabuk aciliyormus galiba, insallah fayda goruruz. Tekrar tesekkurler.

bende chicco kullanıyorum iyonizerli soğuk buhar veren modelini memnunum kuru havalarda veya klima çalışırken çok işe yarıyor.

arkadaslar para verip almışşsınız ama çook zararlıymış..kullanmayın..astım a kadar götürüyormuş..bende 2 tane vardı..dr.a sorduk ne sekilde kullanalım diye asla dedi atsım olur bebeğiniz dedi..yerdeki tozu kaldırıyormuş ve astıma sebep oluyormuş..bebeği olmayan birilerine hediye edin derim ben..

arkadaslar para verip almışşsınız ama çook zararlıymış..kullanmayın..astım a kadar götürüyormuş..bende 2 tane vardı..dr.a sorduk ne sekilde kullanalım diye asla dedi atsım olur bebeğiniz dedi..yerdeki tozu kaldırıyormuş ve astıma sebep oluyormuş..bebeği olmayan birilerine hediye edin derim ben..

Sevgili Ozlem, mesajinizi okuyunca gercekten cok korktum, dun Dr randevumuz vardi, sordum. Guvenle kullanabilecegimizi soyledi, ancak icime kurt dustu, o gun gidip weewell marka almistim, simdi korkudan kullanamiyorum. Isin icinde bebek oldu mu insan cok kaygilaniyor. Simdi ne yapmali bilemiyorum....

Merhaba arkadaşlar buhar makinelerinin filitreleri temizlendiği sürece hiç bir zararı yok.eğer yinede güvenemiyorsanız çocuğunuzun yattığı yere yakın nemli bir bez koyun oda kuruluğu bir nebze giderir.

sevgili Eda;kızımın 2. adı Eda :) ben bu dr.camiasını anlayamıyorum gercekten birinin asla dedigini oburu güvenle kullanın diyebiliyo..benim dr.un dediğine aklımada biraz yattıgı için riske atmamak adına inandım ve kullanmadım..verdigi hava yere iniyo..ıslatıyo yeri bide..gerçi ıslanıncada o toz kalkmaz ama bilemiyorum..bende 2 tane var..kızım dogmadan önce almıştım dedik hem salonda olsun hem yattıgı odada..ikiside elimde kaldı :) sen bilirsin canım..istersen o yatarken çalıştırma ara ara açıp kapatırsın..yada en güzeli işte eski nemlendirme yöntemi su koy oraya buraya o daha güvenli..kışın kalorifer üstü su..burun tıkanıklıgını mutlaka aç..serum yap bol bol..kulakları gidiyo yoksa..benim kızın az daha tüpü tıkanıyodu..dr.dedi nerdeyse son aşamasında gitmişiz..

bence de en iyisi temiz ıslak bir bezi kalorifer peteğinin üstüne asmak. makine almaya gerek olduğunu sanmıyorum. belki de samsun gibi çok nemli bir memlekette büyüdüğüm içindir bilmiyorum ama ben o makinelerle büyümedim. ama şimdi konyada oturuyorum kuru hava 2,5 aylık bebeğim var ve makine kullanmıyorum temiz bez vs idare ediyoruz

bizde ilk bebeğimizde fakir kullanmıştık bi sorun yaşamadık dr da sormuştuk çok iyi olur demişti
dr ları anlamak gerçekten zor birde sürekli yeni biişeyler çıkıyor dün iyi/kötü denen bugün kötü/iyi deniyor
hatırlarsanz yumurta kolestrol örneğindeki gibi!
ne yapacağını şaşırıyor insan.

X