Hatimciler buraya

annişler ben çıkıyorum akşam bakrım artık..yeni katılan arkadaşlarımız olursa ilk sayfada hangi cüzde kaldığımız yazılı sırasıyla kaçıncı cüzü aldığını yazsın ona göre ilk sayfaya akşam yazarım...ama son 2-3 sayfayı okuduktan sonra cüz alın çünkü sizden önce cüz alan olmuş olabilir ve sayfalar ilerledikçe gözden kaçabilir...Ranana arkadaşımız takip ediyo fakat eğer oda olmazsa karışıklık olmasın diye yazdım...Allah a emanet olun
minikuss canım çoook sağol ii dileklerin için...Rabbim her zaman yardımcın olun

Kızlar, ağlattınız beni yine.. Allah razı olsun ne diyeceğimi bilemedim..
Allah size dert keder vermesin..
Şu paylaşımlarınızı gördükçe hepinize bir bir sarılasım geldi.. Çok şanslı hissettim kendimi Allah sizi bir şekilde karşıma çıkardı..
Ben de siz ve bebekleriniz için duacıyım..

Ayy kiyamam sevinçten de olsa ağlama cok sitres yasadın simdi tadını çikar bak burda bur şutu duaci teyzeleri var oğlun cok daha iyi olacak inşallah kucağınıza aldığımız zaman bugünleri düşünüp tebessüm edeceğiz :)))))

Kızlar bende geldim sıradaki cüzü almak için
Üstüme ne düşüyorsa bütün arkadaslarım için yapmaya raziyim
Allah razı oksun hepinizden
Bende istiyorum cüz Kac tane olursa olsun sorun değil

Kızlar bende geldim sıradaki cüzü almak için
Üstüme ne düşüyorsa bütün arkadaslarım için yapmaya raziyim
Allah razı oksun hepinizden
Bende istiyorum cüz Kac tane olursa olsun sorun değil

Hoş geldin mervecim Allah razı olsun 23 ve 24. Cüzlerde senin Allah kabul etsin

meraba arkadaslar bende cuz almak ıstıyorumm ve ne zamana kadar okuyacagız onuda soylersenız cok sevınırımm bıde herkes sureklı aynı cuzu mu okuyacak RABBIM kabul etsın ınsallahh sımdıden.Herkese hayırlı kolay hamılelıkler ve dogumlar olsun ınsallah.

meraba arkadaslar bende cuz almak ıstıyorumm ve ne zamana kadar okuyacagız onuda soylersenız cok sevınırımm bıde herkes sureklı aynı cuzu mu okuyacak RABBIM kabul etsın ınsallahh sımdıden.Herkese hayırlı kolay hamılelıkler ve dogumlar olsun ınsallah.

Merhaba cnm hoş geldin Tabi alabilirsin 25.ve 26. Cüzler senin Allah kabul etsin yok herkes aynı cüzleri almayacak değiştireceğiz bir hafta süre ile okuyoruz ayın 4'ne yani Pazartesi'ye kadar vaktiniz var amin inşallah sagol arkadasın cumlemizin

Merhaba cnm hoş geldin Tabi alabilirsin 25.ve 26. Cüzler senin Allah kabul etsin yok herkes aynı cüzleri almayacak değiştireceğiz bir hafta süre ile okuyoruz ayın 4'ne yani Pazartesi'ye kadar vaktiniz var amin inşallah sagol arkadasın cumlemizin

ay ne iyi oldu ben iki cüzü günlere böldüm iten gidince o kdar sayfa okuyorum sabahlarıd yasn Allah kabul etsin

ay ne iyi oldu ben iki cüzü günlere böldüm iten gidince o kdar sayfa okuyorum sabahlarıd yasn Allah kabul etsin

Bencede canim ohh ne guzel valla bu sayede birbirimize vesile olmuş olduk yoksa Kuran'ı okuyacağımız yoktu hele de ben Allah kabul etsin TATLIM ben çıkıyorum daha başlamadım abdest alim bende başlayayım sen buralardaysan cüz isteyen olursa nerden kaldıysa İrfan ver olur mü öptüm seni ve bebisini byyy:))))

canımm yaa ben tek cuz alsam olur mu calısıyorumm ıs nedenı ıle 2 taneyı okumam zor olabılır.bıde bısey sormak ıstıyorum yerı degıl belkı ama ben forumda yenıyım de bu yazının altındakı bebegın muhtemel dogumu ıle ılgılı bılgılerı nereden eklıyoruzz?

bencede canim ohh ne guzel valla bu sayede birbirimize vesile olmuş olduk yoksa kuran'ı okuyacağımız yoktu hele de ben allah kabul etsin tatlım ben çıkıyorum daha başlamadım abdest alim bende başlayayım sen buralardaysan cüz isteyen olursa nerden kaldıysa irfan ver olur mü öptüm seni ve bebisini byyy:))))

tabikide canım allakabul etsin

canımm yaa ben tek cuz alsam olur mu calısıyorumm ıs nedenı ıle 2 taneyı okumam zor olabılır.bıde bısey sormak ıstıyorum yerı degıl belkı ama ben forumda yenıyım de bu yazının altındakı bebegın muhtemel dogumu ıle ılgılı bılgılerı nereden eklıyoruzz?

İlk soruna ilgilenen arkadaşlar cevap yazarlar,ikinci soruna cevap vereyim.Sağ üstteki kullanıcı kontrol paneline tıkla,sonra sağda profil düzenlemeyi tıklarsın açılan sayfada bebeğiin muhtemel doğum tarihi yazan yere bilgileri giriyosun kaydediyosun.Bu kadar sanırım.
Allah sağlıkla tamamına erdirsin.

tamam canım olur hangi cüzü alcağını söyledi mi rana aşağıya tıklayıp tahmini doğum tarihini az

maşallah kızlar :) sona yaklasmıssınız 25. cüzlerden bahsediliyor demekki cüzler hemen hemen dağılmış:) bende aksam namazından sonra 2. cüze başlıcam hadi hayrlısı:)

butunduamvesenam sanada 2 cüz verelimmi 18. ve 19. cüzler

Benim için 2-3 cüz olması önemli değil aslında zaman önemli. Çünkü 1 Şubat 10 Şubat arası Colorado da olucam. Malum otel ortamında ne kadar okuyabilirim bilmiyorum. O yüzden sordum ne zamana bitmesi gerekiyor diye.

Benim için 2-3 cüz olması önemli değil aslında zaman önemli. Çünkü 1 Şubat 10 Şubat arası Colorado da olucam. Malum otel ortamında ne kadar okuyabilirim bilmiyorum. O yüzden sordum ne zamana bitmesi gerekiyor diye.
Canim Pazartesi'ye kadar
Evet haklisin biteremezsen bize haber et yardımcı oluruz

Ben gitmeden bitirmeye çalışıcam. Malum kendi hatimlerim içnde günde 1 cüz okuyorum bu durumda cumaya kadar 6 cüz okumam lazım. İnşallah bitiririm. Bir aksilik olursa haber veririm. 10 Şubat'tan sonra sorun olmaz zaten inşallah. Evde de işyerinde de mescidim var kapanıp okuyorum. Patronum eşim olduğu için sorun olmuyor çok şükür. Allah herkesinkini kabul etsin.

Ranacim nirancim. Annem okumus bitirmis cüzü baska bir cüz alabilriz.

X