hatalarım ve çektiklerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi ki biz yaşamadan bilemeyiz haklısın. Acaba eşinle biraz daha uzak bir yere tasınma imkanınız var mı iki aileden de uzaklaşın biraz eşinle sakince konuş çocugumuz için de uzaklık her zaman daha iyidir. Ama şuan da çok canını sıkma çok zor olaylar atlaşmışsın hamilelikte bebişine bir zarar gelmesin sen üzüldükce

Bu kadar sorunun arasında 2. çocuğa hamile kalmayı da ihmal etmemişsiniz bravo.
Bana bunları yaşatan erkeğe çocuk vermeyi bırakın ne aynı yatağı ne aynı evi paylaşmam.
Ailem de ister kızsın ister desteklesin.
Dünyada cehennemi yaşamak zorunda değil hiç kimse.

Bu evliliğe çocuk yapmana anlam veremedim..
Evlilik böyle birşey değil..Ayrıl okuluna devam et.

ya böyle konu sahipleri de gelip eşim özünde çok iyi demiyolar mı deli oluyorum. hayır efendim eşin ömzünde çok iyi filan değil. özünde iyi olan insan sizi ve evliliğinizi bu noktaya getirmez. dolduruşa geliyormuş. peh. gelmesin. 10 yaşında çocuk mu bu? niye siz dolduruşa gelmiyosunu da o geliyo? bi düşünün. özünde iyi diye kandırmayın kendinizi.

bu kadar olaydan sonra onlardan hala bebek arabası beklemeniz ilginç

hala görüşmeniz ilginç

vay yeğene doğum günü yapılacakmış da aileniz yapamamış da

nedir doğum günü dediğin bir pasta üç süsleme

bunu yapamayacak durumda iseler görümceniz ne yiyip içiyor

annesinden para istesin akülü araba yerine

çözüm mesafe

kapayın kapınızı ne görümce ile ne abinle ne kv ile görüş hatta bu konulardan söz ediyorsa annenle de görüşme

eşin sen ve bebeğin bir aile kurabiliyorsanız kurun bu saatten sonra

Görümcemin kaynanası annem olsa, çocuğu benim yeğenim olsa ve görümcem yengem olsa bana da çok pis koyardı. Üstüne annenler kaynananla iki kere dünür. Hani tek koldan dünür olmak var duble dünür olmak var. Bir de kaynanan hem abinin hem senin kaynanan, o da duble kaynana olmuş, tüm ailenin kaynanası mübarek. 3. kardeşleriniz yok mu onlar da evlensin de hepten işin içinden çıkılmasın...

Sizin hayatınız başkalarının kararlarında.
Ne kadar üzücü.
Boşanmak istesen boşanamıyorsun.
Ve böyle bir hayata neden ısrarla çocuk yapmak istiyorsun.

akılsız basınızın cezasını cekıyorsunuz bu adama ıkıncı cocuk neyınıze ne adamda ne aılesınde hayır var babanızda sızı pek dusunmuyor demekkı kı berdel bır evlılıge razı gelmıs, aılenız cahıl , esınız ana kuzusu , kv ve gorumcenız sınsı , kp de sanırım sındırılmıs sesı cıkmıyor ve sız hala bu evlılıgı devam ettırmeye mı calısıyrosunuz, bosanın bırakın bu adamıda aılesınıde kaldıgınız yerden egıtımınıze devam eıdn ıs bulun calısın kımseye de muhtac olmadan yasayın gıdın..

konu silmek yasak canım
Mune konu silinmiş ben tam okuyordum bilg. kapandı
rica etsem tekrar yükler misiniz?
yoksa çatlarım da

valla iki tarafta birbirini çekemiyor. yiyin birbirinizi.

dünyada adam mı kalmadı acaba. yengenizin kardeşiyle evlendiniz.

valla bir insan hayatını nasıl harcar böyle bilemiyorum.

Eşiniz namazında niyazında diye aldanmışsınız öyle diyorsunuz ama iyi olan eş böyle olmaz.
Onca olaydan sonra isteyerek bebek yapmışsınız Allah bağışlasın umarım iyi bir hayatı olur.
Madem boşanmak yok öyleyse delirmiş gibi davranın bildiğiniz deli gibi.
Her an kesip biçecekmiş gibi yani.
Susan tırsan gelin olmayın cazgır olun yakarım ulan bu eviii diye göz korkutun.
Deli deliyi görünce sopasını saklarmış.

içerik değiştirmek yasaktır birşey yazıyorsunuz olumsuz yorum alınca silip başka şey yazıyorsunuz.bebeğinize hakaret eden de olmamış burada hani çok rahatsız olduysanız konumu kapatın derdiniz kapanırdı yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…