Hata bendemi bilmiyorum korkularımı yenemiyorum

zeliga

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
7
1
32
4 yillik evliyim başta çok iyi olduğunu sandıgım eşim ve ailesi beni yanılttı bu ikinci evliligim 2 kizim var eski eşimden bosanırken aldıgım bir miktar tazminat param vardı bu para yüzünden 4 yildir ite kalka giden evliligim var kaynanam bu eski eşimden aldım paraya taktı kafayı esimin duzenli bir çalisma hayati yok girdigi her iste en fazla 3 Yada 6 ay calisiyor 4 yılda 14 tane işten çıktı şimdide kapalı menisküs ameliyatı oldu kaynanamla eşim bir olup sıkıntı yapıyorlar bu ameliyattan sonra artık calısamaz diyor kaynanam eşimde annesiyle konuştukdan sonra çok degişiyor o paraya bana ver diye bagırıp cagırıyor evde bende düzenli calış verıyım diyorum biraz harcıyorum düzelir sanıyorum ama o yine iş begenmemeye devam ediyor çok bunalmış durumdayım bosanmkdanda gözüm korkmuş durumda sizce bu durumda ne yapamam lazım

evliligim var kaynanam bu eski eşimden aldım paraya taktı kafayı esimin duzenli bir çalisma hayati yok girdigi her iste en fazla 3 Yada 6 ay calisiyor
Senin parandan kaynanana ne?kaç yasındasınız da ogluna hala bebek muamelesi yapıyor? Neden bu kadar ic islerinizde?Bu ayrı, esin zaten haylazın sorunsuzun tekiymis o ayrı.
çok bunalmış durumdayım bosanmkdanda gözüm korkmuş d
şu evliligin icinde degilim ben darlandım.Bosan yahu ne korkması.İki cocugun var parana göz diken calısmaktan yoksun herifle ne isin var.

İkinci evlilik önünü sonunu düşünmeden iki evladın var demeden koştur koştur evlen tabi araştırma yok bir bakayım bu adam ne iş demek yok biraz etrafa sorsanız anacı,tembel olduğu ortaya çıkardı yok illa o kazık yenecek hadi bir hata oldu evlendin cocuklarin rızkına göz koyan adamı hâlâ tepende gezdirmek neden böyle adamlarla evli olacağına 4 kere boşan 10 kere boşan asalak çekmekten iyidir

Evet hatalisin. Colugunun cocugunun rizkini bu açlara harcadigin icin cok hatalisin. Tabi ki boşan. Cocugumun rizkina goz dikenin gozunu cikaririm. Bu neyin koca sevdasi?
Oğlu icin menisküs ameliyatı sonrası calısamaz diyen kaynana ,anasının sözünden cıkmayan herif bu gerizekalılara 4 yıldır katlanıp bosanmaktan korkuyorum diyen konu sahibi?

Yani şu anki eşiniz eski eşinizden gelen nafakaya mı göz dikti? Omurgası yerinde mi hala bir bakın. Gerçekten inanılmaz.
Yani oturup kalkmasında bir sorun yok omurgasında kapalı ameliyat oldu menisküsden ameliyat olalı bir ay oldu nerdeyse ama ne zaman sorsam çok agrıyor diyor raporunun bitmesine bir hafta kaldı işten de çıktı şuan bir işte yok calıscak yeniden iş arıycak ama aramaya bile başlamadı daha

Hadi tamam ilkinde yanılıyorsunuz bari ikinciyi iyi seçin. Çocuklarınızın babasını boşamışınız, elin herifine hiç müdana etmemeniz lazım. Koyun kapının önüne çok bilmiş anası baksın tembel oğluna.

İroni yapmıştım da neyse… eşiniz omurgasız hanımefendi onu kastediyorum

asla düşünme boşan. elinde olan parayıda yiyecekler. çocuklarının hakkı o para. para bitince de saçma sapan davranır sana bir şekilde boşanmanıza yol açar zaten. hemen kurtul

Boşanmanız için daha ne olması gerekiyor?
İkinci evliliğinde dikkatli olur insan,iki çocukla bulduğunuz herife bak

Boşanmanız için daha ne olması gerekiyor?
İkinci evliliğinde dikkatli olur insan,iki çocukla bulduğunuz herife bak
Haklsınız başlarda çok farklıydılar benim ailemde iyi bir aile olduklarını söylemişti ama dört duvar arasına girmeden kimin ne olduğu belli olmuyormus keşke uzun yıllar tanısma süresi yapsaymısım

Çocuklarının babasını boşayabilen kadın böyle bi asalağa kızlarının rızkını yediriyor, yazık gerçekten. Kızların ilerde büyüdüğünde senin için ne düşünüp ne hissedecek belli şimdiden. İlerde sakın ben anneyim diye başlayan sözlerle kızlarından ilgi bekleme

Neden işsiz güçsüz adamları baştacı yapıyorsunuz, nerede prenses erkek hooop burada konularımızdaki baştacı edilen aman elden kaçırılmamaya çalışılan erkek karakter oluyorlar.

Cocugumun babasını ben boşamadım o beni aldattı zaten aldatıgı içinde tazminat alabilmiştim

Neden işsiz güçsüz adamları baştacı yapıyorsunuz, nerede prenses erkek hooop burada konularımızdaki baştacı edilen aman elden kaçırılmamaya çalışılan erkek karakter oluyorlar.
Gerçekten doğru dediniz düzenim bozulmasın tekrardan diye ben cabaladıkca onlar kendini altın gibi görmeye başladı

tamam kayinvaliden çalışıp baksın oğluna ne güzel ana oğul yaşasınlar. niye engel oluyorsun eski kocanın parasına göz diken adam o para bitince seni satar haberin olsun.

Evet her ay yatar ama nafakannda çocuğa pek faydası olmuyor genelde evin ihtiyaclarına harcanıyor
Yazik gunah degil mi kardesim o cocuklara? Mis gibi boşa şu açı. Çocuklar zaten okul yaşindadir. Gir bir yere calis. Bundan daha guzel olur elalemin açini cocugunun rizkiyla doyurma. O cocuklar buyuyup sana hesap sorduklarinda utanmayacak misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…