Hastane çantası

Meryem7121

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
163
30
26
Merhaba arkadaşlar ben 36 haftalık gebeyim hastane çantamı hazırladım ama çanta değilde valiz hazarladım açıkçası daha derli toplu oldu hem benim hem bebeğimin eşyaları sığdı . Devlette doğum yapacağım ve ilk doğumum olacak acaba diyorum devlet olduğu için valiz götürdüğüm için garipsenirmiyim dalga geçerler mi diye düşünüyorum

Hiç kimse dalga geçmez, herkes kendi telaşesinde oluyor zaten. Bende küçük tekerlekli valizlerden götürmüştüm ikiz doğum yapacağım için, çoğunu kullanmadan geri getirdim. 3’er takım anca kullandı çocuklarım, bende doğumdan sonra giydiğimi ertesi gün taburcu olurken çıkardım ama tabii ki yine de yedekli gidin siz

Valiz özel hastaneye özel mi? 😃 niye garipsensin herkes valizle gidiyor zaten rahat olun

Hiç kimse dalga geçmez, herkes kendi telaşesinde oluyor zaten. Bende küçük tekerlekli valizlerden götürmüştüm ikiz doğum yapacağım için, çoğunu kullanmadan geri getirdim. 3’er takım anca kullandı çocuklarım, bende doğumdan sonra giydiğimi ertesi gün taburcu olurken çıkardım ama tabii ki yine de yedekli gidin siz
İlk olduğu için bilemedim açıkçası içim rahatladı şuan teşekkür ederim ☺️

X