Hastalik icin dua

Ashie

De ki; Allah bana yeter!
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
1.018
30.767
Degerli arkadaslarim buraya yazicagimi dusunmuyodum ama su anda kuzenim rahatsizlandi. Sifa icin onericeginiz dua var mi? Birde dualarini eksik etmeyin nolur. Simdiden Allah razi olsun herkesten

Degerli arkadaslarim buraya yazicagimi dusunmuyodum ama su anda kuzenim rahatsizlandi. Sifa icin onericeginiz dua var mi? Birde dualarini eksik etmeyin nolur. Simdiden Allah razi olsun herkesten
canım Kuranda şifa ayetleri var 6 tane netten yazarsan bulursun. bol bol ya şafi ya şekur çekin. Rabbim şifa versin

Canim çok geçmiş olsun. 70000 Ya Şafi esmasi çekebilirsin, baslik acarsan birlikte de okuyabiliriz burada. Allah şifa versin inşallah.

canım Kuranda şifa ayetleri var 6 tane netten yazarsan bulursun. bol bol ya şafi ya şekur çekin. Rabbim şifa versin
Allah razi olsun. Hemen baslicam insallah sifa olur. Internetten baktim cok bilgi kirliligi var o yuzden sizlerede sormak istedim. Dualarin icinde sagolasin

Canim çok geçmiş olsun. 70000 Ya Şafi esmasi çekebilirsin, baslik acarsan birlikte de okuyabiliriz burada. Allah şifa versin inşallah.
Hemen acayim arkadasim. Ne kadar cabuk olursa o kadar iyi. Cok sagol canim

Allah razi olsun. Hemen baslicam insallah sifa olur. Internetten baktim cok bilgi kirliligi var o yuzden sizlerede sormak istedim. Dualarin icinde sagolasin
Kur’an-ı Kerim’deki 6 Şifa Ayeti;

بسم الله الرحمن الرحيم
وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِينَ
Ve yeşfi sudura kavmim mü’miniin.
Sure-i Tevbe 14

بسم الله الرحمن الرحيم
يَـٰٓأَيُّہَا ٱلنَّاسُ قَدْجَآءَتْكُم مَوْعِظَةٌٌ مِنْ رَبِّڪُمْ وَشِفَآءٌ۬ لِمَا فِى الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌٌ لِلْمُؤْمِنِينَ
Ya eyyühennasü gad caa etküm mev’izatüm mirrabbiküm ve şifa ül lima fissuduri ve hüdev ve rahmetül lilmü’miniin.
Sure-i Yunus 57

بسم الله الرحمن الرحيم
يَخْرُجُ مِنْ بُطُونِهَا شَرَابٌ۬ مُخْتَلِفٌ أَلْوَٲنُهُ ۥ فِيهِ شِفَآءٌ لِلنَّاسِ* إِنَّ فِى ذَٲلِكَ لَأَيَةًً لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
Yahrucü min bütunihee şerabüm muhtelifün elveenühü fihi şifa ül linnasi inne fii zelike le eeyeetül likavmiy yetefekeruun.
Sure-i Nahl 69

بسم الله الرحمن الرحيم
وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرآنِ مَا هُوَ شِفَآءٌ وَرَحۡمَةٌ لِلْمُؤْمِنِينَ
Ve nünezzilü minel kur’ani ma hüve şifa üv ve rahmetül lilmü’miniin
Sure-i İsra 82

بسم الله الرحمن الرحيم
وَاِذَاَمَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ
Ve iza meriztü fehüve yeşfiin
Sure-i Şuara 80

بسم الله الرحمن الرحيم
قُلْ هُوَ لِلَّذِينَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَآءٌ
Kul hüve lilleziine amenü hüdev ve şifa ün
Sure-i Fussilet 44
bunlar ayet rahatlıkla okuyabilirsin kirli bilgi değil canım :)

Cok tesekkur ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…