Hastalık harici Vajinal koku

dasein

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
24
4
Normal zamanlarda akıntı,koku gibi problemlerim yok ama eşime oral yaptırırken bir kokudan şikayetçi .yapmak istemiyor.zorlayamıyorum da.böyle birşey yaşayan varmı?çözümü nedir?

mutlaka vardıt bir nedeni canım dr.a göründün mü?
durduk yere kokmaz çünkü..

pff bilmiyorum ki.normal zamanda burnuma bir şey gelmediği için görünmedim.şimdi doktora gidip ne diyeceğim

kokulu sabun kullanılabilirmi acaba?taksimde çikolata vs kokulu sabunlar satan büyük dükkanlar var.yanlış anlaşılmasın içine değil sadece yıkanma babında.

vajinanın kendine has bi kokusu vardır herkeste.acaba bu sorun daha önce var mıydı yoksa sonradan koku değişti de mi rahatsız oldu?değiştiyse doktora gidebilirsin bi nedeni vardır başından beri aynıysa doğal kokusundan rahatsız oluyordur eşin canım bence

olmasın ama yaa önceden bana yansıyan birşey yoktu.sonradan mı huylandı acaba.doktora gideceğim de ne diyeceğimi de bilmiyorum.kokla bakalım kokuyormu diyeceğim ben almadığım için huylandım.

sen git canım yine de her koşulda iyi olur bişey yoksa bile öğrenmiş olursun ona göre daha kozmetik ürünlere yönelirsin hem de bi muayene olmuş olursun.sıkma canını bazı insanlara vücut kokuları garip gelir eşin de alışır zamanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…