Doğuma Hazırlık hasta bezi şartmı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım ben sezaryen oldum, hasta bezide götürmemiştim yanımda, ameliyattan ilk çıktığımda yatağa bez serdiler, bacaklarımın arasına da gazlı bez koymuşlar,
sonra ayağa kalkarkende iç çamarıma doğum sonrası ped koydular, normal pedden baya bi kalın ama kanatsız falan, öle yapıştırıyosun iç çamasırına, bi paket verdiler bana, eve bile getirdim, hala bitmed

cnm öncelikle sağlıkla bebeğine kavuşmanı diliyorum.ben özelde sezeryan oldum canım hasta bezi almıstım ama yandan bantları yoktu o yüzden eşime yandan bantlısını aldırdılar hastanede satılıyordu .yandan bantlılar daha rahat.kanamada oluyor canım.

ben de sezeryan oldum..özelde doğum yaptım.hasta bezi verilmedi hastaneden bana..sadece pet verdiler..hasta bezini kendim aldım.iyi ki de almısım.çünkü kanamam çok olmustu ..

peki ne kadar sürüo bu kanama ?? ve regl iken kullandığımız pedler yetersiz kaldığı için mi hasta bezini tercih ediyorsunuz?

canım ben özel hastanede sezeryan oldum 4 ay önce,onlar verdiler hasta bezi,hatta onlar bağlıyorlardı altıma,ilk 3 gün o beze ihtiyaç duydum,eve gelince pede geçtim,çok kanamam olmadı.bağladıkları hasta bezi de dümdüz birşeydi,külot gibi değildi,dikişlisin diye öyle belden sıkan bağlamıyorlarmış

dün annemle sohbet ettim biraz... bizim zamanımız da hiç böyle değildi... bilmeden gider doğurur gelirdik dedi... şimdi ise siz maaşallah her konuda her şeyi biliyorsunuz... biraz da merak etme dedi hatta kızdı... ama merak etmeden de olmuyor...
bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…