Sivilceli Ciltler Harita gibi yüz maşallah

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.403
2.167
24 yaşındayım henüz evlenmeden önce göz altlarımın kenarlarında yağ bezeleri vardı ama çok belli olmuyor du sonra ne olduysa gözle gözükecek duruma geldiler çok belli oluyor paketli gıdaları ara da bi tüketiyoruz eşimle sürekli yanaklarımda sivilce çıkıyor önerebileceğiniz krem falan var mı aranızda ?

Uyaninca ve uyumadan once temizlik ve nem ihtiyacını giderirseniz ve bunu rutin haline getirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum.

Krem var elbette ama benim cildime iyi gelen krem sizde tam tersi etkiyi gösterebilir. Hepimizin cilt tipi aynı değil sonuçta.
Doktora göründünüz mü? Hormonlar da sivilceye meyilli cilde sebep olabiliyor. Sadece paketli gıdaya bağlamak doğru olmaz.
Bu arada ben yıllarca cildim yağlı diye yağ bazlı kremlerden kaçınmıştım. Sizin de böyle bir durum söz konusu olabilir mi acaba?

Eğer cildin çok yağlıysa Su bazlı kremler kullan Göz altını nemlendiriyorsan yine öyle. Cilt tipine uygun temizleyici kullan.

Uyaninca ve uyumadan once temizlik ve nem ihtiyacını giderirseniz ve bunu rutin haline getirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum.
Sabah uyanınca dalin sabunuyla yıkıyorum akşamda öyle düzenli yapmama rağmen çıkıyor yinede

Cildiye ye gitmek en doğrusu olacak sanırım benimde cildim çok yağlı öyle herşeyi kullanmıyorum yüzüme hormonal sebepde olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…