Hapşırmak....

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
ARKADAŞLAR..

Bugün işyerinde bir bayan arkadaş çok sesli bir biçimde hapşırdı..HErkes çok yaşa hayırlı yaşa falan dedi..(Bazılarıda ohaa dedi..nasıl ses o öyle dedi.)

Bende hapşırdığımda yanımdakii arkadaş içine atma bak kalbin durur beynin tıkanır falan demişti.ben gene aynı ben..

Sorum şu sizlere sizler nasıl hapşurursunuz?

seslimi toplumu görmeden düşünmeden!!
sessiz mi sağlığınızı düşünmeden!!

Çok enteresan bir konu benim için..
Eski sevgilim de kocam da yani hayatıma giren en önemli 2 erkek de çok gürültülü hapşırırdı,ben çok güleyim diye..
Ben çok eğlenirdim nedense..kaydirigubbakcemile3
Hey gidi hey..:nazar:
Ne alaka di mi?
Aklıma geldi işte..:çok üzgünüm:
Ben daha dikkatli olmaya çalışırım,aniden hapşuruğum gelmedi sürece..

Konunuzu Hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne gönderiyorum...
lütfen o bölümden devam edelim...
sevgiler...

hiç umrumda olmaz
nasıl isterse canım öyle hapşururum
oha moha duydum mu da yapiştiririm lafi "demek hayvanlar aleminde içinizden biri hapsurunca ohaa deniyor, biz insanlar genelde "çok yaşa!" deriz, senin gibi bi hayvana alışmak benim için de zor ama ogrensen iyi edersin" gibi bi laf ederdim eminim şakkıdı
Allah'ın hödükleri

ben çok sessiz hapşırırım ama kendimi kastığımdan değil...hapşırığım öyle...benimlede dalga geçiyolar kedi gibi filan diye...
yani inasanlar dalga gecicekse sesli ya da sessiz farketmiyo ...

hiç umrumda olmaz
nasıl isterse canım öyle hapşururum
oha moha duydum mu da yapiştiririm lafi "demek hayvanlar aleminde içinizden biri hapsurunca ohaa deniyor, biz insanlar genelde "çok yaşa!" deriz, senin gibi bi hayvana alışmak benim için de zor ama ogrensen iyi edersin" gibi bi laf ederdim eminim şakkıdı
Allah'ın hödükleri

TAMAM DEDİĞİN GİBİDE YANINDAKİ TELEFONDA KONUŞUYORMUŞ MÜŞTERİ DEMİŞ NE VAR ORDA NE OLUYOR ORDA DEMİŞ...:eek:

günde 5 kezden fazla hapşırırım,ve zayıfımdır ,ama çok kuvvetli hapşırıyormuşum,bu ses senden nasıl çıkıyor diye takılırlar ama sallamam,tutmaya çalışmam kendimi.:dilcikar:

TAMAM DEDİĞİN GİBİDE YANINDAKİ TELEFONDA KONUŞUYORMUŞ MÜŞTERİ DEMİŞ NE VAR ORDA NE OLUYOR ORDA DEMİŞ...:eek:
telefonu kapadıktan sonra derim
gider masasına orda derim
olmadı köşede kıstırır gene derim
asla sineye çekmem kötükedihüso

sağlık açısından geldimi tutmuyorum artık
ama çok sessiz ortamlarda hapşırınca kendimi kastığım oluyor
:tomato:

nasıl geliyorsa öyle,
tutup beynimi mi patlatayım,
damarım mı tıkansın.
etrafımdaki insanlara da kızıyorum,
hapşururken kendilerini tutmalarına,
herkes işine baksın...Çok üzgünüm çoook

Geçen senelerde Bursa da hamile bir bayan, hapşırırken hapşırığını tuttuğu için bitkisel hayata girmişti..Gazeteler de yazdı.

9 ay sonra sezeryanla bebeği aldılar ama anne rahmetli oldu..

Sakın haa, kim ne der diye düşünmeden rahatça hapşırın..

Ben fazla sesli hapşırmam..

yahu toredo ne takıyon kimin ne diyeceğini?
hem daha güzel ayol dikkat çekersin şakkıdı
hatta ben bazen toplantıda üst üste hapsurdugumda falan ilkinden sonra kimse çok yaşa demiyosa şöyle bi bakıyorum kimseden ses yok "çok yaşıyayım barii" diyo gülüyorum daha komik oluyo
tutma üle kendini
doğallık en kabul gören feromondur unutma bunu şakkıdı

Hapşırırken hiç kendimi tutmam tutana da kızarım son derece sakıncalı:eek:

yahu toredo ne takıyon kimin ne diyeceğini?
Hem daha güzel ayol dikkat çekersin şakkıdı
hatta ben bazen toplantıda üst üste hapsurdugumda falan ilkinden sonra kimse çok yaşa demiyosa şöyle bi bakıyorum kimseden ses yok "çok yaşıyayım barii" diyo gülüyorum daha komik oluyo
tutma üle kendini
doğallık en kabul gören feromondur unutma bunu şakkıdı

tımam haklısında yandaki kız hapşırdı muhasebe müdürü çıktı bak burdakilerde insan ama senin sesin geliyor dedi..kız kalakaldı...ama oda aynen söyle hapşırıyorr

hapşşşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu(uzun hava yani)

keşke bende yapabilsem

tımam haklısında yandaki kız hapşırdı muhasebe müdürü çıktı bak burdakilerde insan ama senin sesin geliyor dedi..kız kalakaldı...ama oda aynen söyle hapşırıyorr

hapşşşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu(uzun hava yani)

keşke bende yapabilsem
sizin muhasebe müdürünü hangi mandıradan almışlar la delikafadulden
herife bak...
sanki kız bilerek yapiyo kötükedihüso

ARKADAŞLAR..

Bugün işyerinde bir bayan arkadaş çok sesli bir biçimde hapşırdı..HErkes çok yaşa hayırlı yaşa falan dedi..(Bazılarıda ohaa dedi..nasıl ses o öyle dedi.)

Bende hapşırdığımda yanımdakii arkadaş içine atma bak kalbin durur beynin tıkanır falan demişti.ben gene aynı ben..

Sorum şu sizlere sizler nasıl hapşurursunuz?

seslimi toplumu görmeden düşünmeden!!
sessiz mi sağlığınızı düşünmeden!!

Canım tutmak çok tehlikeli haberin olsunşutarafagitti
Beni zor vazgeçirdiler ben hapşurunca kızardı yanımda kim varsa hatta öğrenciyken derst yapsam arkadaşlar kızardı hoca dersi bırakır bir daha hapşur derdi
Beklerdi millet gözüme bakardı hadi hapşur diye
Bakmayın kaçtı derdim öğretmenlerim bile kızardı bana
Hapşurduğun zaman belli hücreler yenilenirmiş
rahat hapşurmak faydalı ama tutmak çooookkkk tehlikeli

telefonu kapadıktan sonra derim
gider masasına orda derim
olmadı köşede kıstırır gene derim
asla sineye çekmem kötükedihüso

Sende benim kafadansın heee
Bende pek severim köşeye sıkıştırp sorguya çekmeyi
Orta okulda sıpanın birini dövmüştüm köşeye çekip gidip babama şikayet etmişti hemen ne zaman köşeye sıkıştır kulağını çek deseler aklıma gelirdelikafadulden

valla bazen tutarım hapşırığımı istem dışı özellikle ortam sessizse sessizliği bozmak istemediğimden sanırım.. ama bazende öyle gürültülü hapşırırım ki yanımdakiler irkilir:KK70:

Normal bir ses tonuyla hapsururum ama mutlaka burnumu tutarak
hapsururum,cünkü her hapsurmada benim burnum cok kötü akar.

X