Hanımlar yorumunuzu ihtiyacım var

busraasoruyr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2024
13
1
28
Kızlar ben 24 -29 mart arası normal reg günümdü . 31inde korunmasız ilişki yasadik esimle ( gebelik istiyoruz ) ve dünden beri 3 defadır kahverengi lekelenmem var bu gebelik mi yoksa başka bir sey mi

Benim de adetim bi gün gecikti kahverengi çürümüş bişey geldi bi de adet ağrılarım gibi ağrı çok fazla çatlatma iğnesi oldum ama mide bulantısı falan yok

Göğüs ağrısı var mı normal âdet dongun de göğüs ağrısı oluyor muydu
Hayır normalde regli döngümde de olmaz daha ince gebelik yaşadım o zamanda göğüs hassaasiyetim hiç olmadı ama ilk defa böyle bir sey yaşadım erken döllenme böyle mi oluyor acaba başka sıkıntı mı var ki bilemedim:KK43:

Adetine kaç gün var mesela benim bir gün kaldı benimde pembeye yakın lekelenmelerim oluyo âdet başlıcak gibi ağrım var ve aşırı göğüs ağrısı

Kızlar ben 24 -29 mart arası normal reg günümdü . 31inde korunmasız ilişki yasadik esimle ( gebelik istiyoruz ) ve dünden beri 3 defadır kahverengi lekelenmem var bu gebelik mi yoksa başka bir sey mi
Canım eğer geç döllenme felan olmadıysa muhtemelen adet olacaksın sökülürsün gibime geliyor.
Gebelik istiyorsan sana tavsiyem adetten sonra gün aşırı ilişkiye girin en garanti böyle oluyor tabi ondan öncesinde doktora görünün gebelik düşündüğünüzü söyleyin gerekli tahliller yapılsın ve sende folik asit felan kullanmaya başlarsın.
Ayrıca demir eksikliğiniz varsa mutlaka takviye alın🌸

Adetine kaç gün var mesela benim bir gün kaldı benimde pembeye yakın lekelenmelerim oluyo âdet başlıcak gibi ağrım var ve aşırı göğüs ağrısı
1 hafta oldu adetim biteli daha 17 18 günüm vat diğer döngüye hmm anladim kötü bir şey olmasinda böyle ilk defa oldu hiraz afalladim

Canım eğer geç döllenme felan olmadıysa muhtemelen adet olacaksın sökülürsün gibime geliyor.
Gebelik istiyorsan sana tavsiyem adetten sonra gün aşırı ilişkiye girin en garanti böyle oluyor tabi ondan öncesinde doktora görünün gebelik düşündüğünüzü söyleyin gerekli tahliller yapılsın ve sende folik asit felan kullanmaya başlarsın.
Ayrıca demir eksikliğiniz varsa mutlaka takviye alın🌸
Daha döngü günüm yeni bitti sayılır 1 hafta 10 gün falan oldu ama Ay insaAllah hamileyimdir ama düşük ihtimal galiba maalesef bulundugum şehirde imkanlar kısıtlı olunca tecrübeli olanlardan bilgi almaya calisiyoruz teşekkür ederim

Benimde başıma gelmişti tam döngünün başlangıcı yada ortası gibi oluyor ara kanama leke gibi adet kanaması gibi oluyor polikistik over olanlarda oluyo

Daha döngü günüm yeni bitti sayılır 1 hafta 10 gün falan oldu ama Ay insaAllah hamileyimdir ama düşük ihtimal galiba maalesef bulundugum şehirde imkanlar kısıtlı olunca tecrübeli olanlardan bilgi almaya calisiyoruz teşekkür ederim
Ha anladım canım ben sandım ki adet olman gereken zamanda olmadın sonrasında ilişki yaşadın olarak algıladım

X