Hanimlar yardiminiza ihtiyacım var gelin hep beraber dua edelim Rabbimizden isteyelim

Meryem0661

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
157
163
31
Hanımlar ben gitmedigim doktor kullanmadigim hormon ilaçları kalmadi pko ve cikolata kıstım var ama 4 yıllık evliligim boyunca çocuk sahibi olamadım gelin birbirimize dua ederek evlat sahibi olalim vücut organlarimiza kadar yaratan Allah c.c.herseyi o bilir Meryem suresine başladım bugün 8.ci günüm ilk once okumadan evvel 10 tane tövbe suresi okudum arkasindan salat-ü selam okudum okuyabildigim kadar 7kere kadir suresi okudum kızlar meryem ana elinin otu geldi hacdan suyun icine atıp 1 gece bekletip suyunu hem eşime hem kendim 1 cay bardağı iciyorum duaya başladığım ilk gunden beridir halen içiyorum şura suresinin 22.ci ayetini yumurtaliklarimin şifası için okuyorum kızlar hep beraber dua edelim birbirimize niyetlenip Allahimiz sesimizi duyarda evlat sahibi yapar inşallah bu arada bunlari yapip hamile kalan varmi aranizda ne olur dualarınızı mübarek aylarda eksik etmeyin ne olur bana katılmak isteyen mümin kardeşlerim dualarını eksik etmesinler birbirimize dualar edip mübarek günlerde sevaba girelim belki birimizden biri bebek sahibi olur bellimi olur

Cnm benimde 2 sene olmamisti inofolic toz kullandim ilkayda oldu araştir derim
Inofolic combi glifor klomen hic bir şekilde olmadi herseyi denedim ama malesef olmadi bende rabbime sığındım mevlam bütün vücudumu yarattı herşeyi o bilir dedim başladım duaya beni anca Allah düzeltir baska kimse degil

Anladim cnm allah insallah nasip eder sabrinin karsiligini verir ama tedavinede devam et bence benimde glifor ve klomenle olmuyordu inofolic tozla oldu artik olmucak diye pes etmistim icmistim ama inanmayarak allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…