hanimlar yardimci olurmusunuz?

azra2424

..RüMeYSaM Pamuk Kizim..
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
7.701
0
herkese merhabalar.kizlar pazar günü esimle beraber olduk ama benim yumurtlama günüm 2 gün gecmis adetime daha 10 gün var ama benim kasiklarim cok kötü agriyor ve gögüslerimde cok kötü agriyor sizliyor böyle sanki adet olcakmisim gibi sancim var akintimda var iliskiden bir gun sonra oldu bu ve halen devam ediyor sizce hamile olabilirmiyim ya beklemek gercekten cok zor hani bir deneyelim dedik ama burda forumda yumurtlama günü gectigi zaman hamile kalma sansinin olmadigi yaziyor onun icin umutlanmak istemiyorum sizlere bir danisayim dedim benim gibi yasayanlar varmidir bilmiyorum yorumlarinizi bekliyorum.

yumurtlama olduğunu ve bittiğini nasıl anladınız?
çünkü bence yumurtlama olayı halen devam ediyor..
bu birkaç günü kaçırmayın derim..

yumurtlama günü hesaplayicisi ile hesapladim internetten günlerimi yazdim.04.09.11 ile 09.09.11 arasi cikdi.

yumurtlama günü hesaplayicisi ile hesapladim internetten günlerimi yazdim.04.09.11 ile 09.09.11 arasi cikdi.

ama o adet siklusuna göre olması gerekeni gösteriyor..
mutlaka tam o zamanda yumurtlanıcak diye bişey yok..
mesela bir ay 12. gün,diğer ay 15. gün yumurtlanıyor da olabilir..
akıntı,kasık sancısı ve göğüs hassasiyeti olması bana yumurtlama günlerinizde olduğunuzu düşündürdü..

ama o adet siklusuna göre olması gerekeni gösteriyor..
mutlaka tam o zamanda yumurtlanıcak diye bişey yok..
mesela bir ay 12. gün,diğer ay 15. gün yumurtlanıyor da olabilir..
akıntı,kasık sancısı ve göğüs hassasiyeti olması bana yumurtlama günlerinizde olduğunuzu düşündürdü..

ay insallah öyledir bende gecti diye cok üzülüyordum aslinda bende icimden geciriyordum yumurtlama günüm diye ama sonra hesaplayinca bakdim tarih gecmis dedim o zaman bu neyin nesi bakalim hayirlisi olsun ins tesekkür ederim yardiminiz icin.

ay insallah öyledir bende gecti diye cok üzülüyordum aslinda bende icimden geciriyordum yumurtlama günüm diye ama sonra hesaplayinca bakdim tarih gecmis dedim o zaman bu neyin nesi bakalim hayirlisi olsun ins tesekkür ederim yardiminiz icin.

rica ederim,hayırlısı olsun :emir_bebek::nazar:

meg canim sancilarim halen devam ediyor birde bel agrisi eklendi ay kafayi yiyecem bu gidisle paranoyaklastim mi ne arastirmadigim sey kalmadi güya kafama takmiyorum birde kafama taksam nasil olcak acaba karnimin sag tarafi soldan biraz daha sis bugun farkettim onu da. gece bile karin sancisindan duramiyorum üstüne yatinca iyice agriyor acaba üsüttüm mü ki allahim hakkimizda hayirlisini versin insallah:44:

canım,
adetine 1 hafta kaldı sanırım dimi..
istersen kanda bHCG baktırtabilirsin..
kanda çıkar artık..

canım,
adetine 1 hafta kaldı sanırım dimi..
istersen kanda bHCG baktırtabilirsin..
kanda çıkar artık..

evet canim bir hafta kaldi adetime ama cok korkuyorum ya negatif cikarsa diye cesaret edemiyorum bile esime de söylemedim dedim ya degilsem onuda bosuna telaslandirmayim diye ama bir yandan da cok merak ediyorum ne yalan söyleyim tesekkürler hemen cvp verdigin icin cnm beklemeyi becerebilirsem bekliycem artik ama yinede birileriyle paylasmak insani bir nebzede olsa rahatliyor.

evet canim bir hafta kaldi adetime ama cok korkuyorum ya negatif cikarsa diye cesaret edemiyorum bile esime de söylemedim dedim ya degilsem onuda bosuna telaslandirmayim diye ama bir yandan da cok merak ediyorum ne yalan söyleyim tesekkürler hemen cvp verdigin icin cnm beklemeyi becerebilirsem bekliycem artik ama yinede birileriyle paylasmak insani bir nebzede olsa rahatliyor.

ben çok iyi anlıyorum seni..
benim de 5. deneme ayım..
hep aynı heyecan,stres oluyo beklerken..

hatta heyecanlarımızı birlikte paylaştığımız bir topiğimiz de var,oraya da gel istersen..

ben çok iyi anlıyorum seni..
benim de 5. deneme ayım..
hep aynı heyecan,stres oluyo beklerken..

hatta heyecanlarımızı birlikte paylaştığımız bir topiğimiz de var,oraya da gel istersen..

hayirlisi canim allah gönlüne göre verir insallah seninde. cok zormus ya gercekten günler gecmek bilmiyor diyorum hatta bir hafta uyusam hic uyanmadan bakmisim zaman gelmis:KK1:
tabi canim gelirim linkini kopyalarsan cok sevinirim buraya.

hayirlisi canim allah gönlüne göre verir insallah seninde. cok zormus ya gercekten günler gecmek bilmiyor diyorum hatta bir hafta uyusam hic uyanmadan bakmisim zaman gelmis:KK1:
tabi canim gelirim linkini kopyalarsan cok sevinirim buraya.

topikte link atmak yok canım ama ben sana özelden gönderiyorum şimdi..

hayırlısı olsun haklarımızda inşallah..

X