Hanımlar ovulasyon testime bakar mısınız. Üstteki dün yaptığım alttaki bugün yaptığım şuan yumurtam çatlamış mı oluyor yani

Benimde dün öyle oldu 13.30 da yaptım pike yakındı. Gece 12 de tekrar yaptım silik çıktı çatlamıştı. Sende istersen akşam tekrar yap silikse değerlendir
Sağolun teşekkür ederim
Benimde dün öyle oldu 13.30 da yaptım pike yakındı. Gece 12 de tekrar yaptım silik çıktı çatlamıştı. Sende istersen akşam tekrar yap silikse değerlendir

Size yazmak istedim buraya ilk ovulasyon attığımda siz yorum yapmıştınız ve dediğinize göre hareket etmiştim 2.ayımda tuttu elhamdülillah ALLAH razı olsun

Size yazmak istedim buraya ilk ovulasyon attığımda siz yorum yapmıştınız ve dediğinize göre hareket etmiştim 2.ayımda tuttu elhamdülillah ALLAH razı olsun
Çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah Darısı bana ve bekleyen herkese inşallah dualarınızı eksik etmeyin Hamilelerin duası kabul olur derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…