Hanimlar Lütfen Yanitlarmisiniz

oyek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
102
0
CADIARZUMerhaba Arkadaşlar Kuzenim için daha önce üçlü test sonuçlarına istinaden yardım istemiştim.Çok şükür sonuçlar normal çıktı.
Ancak Kuzenim iki gecedir şiddetli bel ağrısı ve karın ağrısı çekiyor şu an 19.haftalık hamilehemen hemen iki aydırda sırt ağrısı çekiyor doktoru sırt ağrısının normal olduğunu söylemişti.Fakat çok endişeli doktorunu aradı ama ulaşamıyor.sebebi hakkında bilgisi olan varsa yazın lütfen.TEŞEKKÜRLERR CADIARZU

eğer önemli bir dayanağı yksa bu ağrıların.oZAMAN sorun rahimin hızla büyüyüp genişlemsi ve karnın büyümek için gerilmesinden kaynaklanıyordur.Ağrı şikayetleri tüm hamilelerde oluyor.ve olmasının genel sebebi bu.Tabi çok şiiddetliyse ve geçmiyorsa doktora gitsin kuzenin.geçmişşş olsun..

Merhaba canım. ben 33 haftalık hamileyim. bugüne kadar sırt ağrıları dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 20. hafta gibi başladı. dayanılmaz sırt ağrılarıydı.doktor normal dedi. otursamda yatsamda rahat edemiyordum.şuan biraz azaldı ama yinede var. bebeğim çok sağlıklı. yorulduğumda daha çok oluyor. fırsat buldukça ayaklarının altına yastık koyup yani ayaklarını yükselterek uzansın dinlensin biraz daha hafifliyor ozaman.birde dr sırt ağrılarım için magnesıum verdi. ama içemedim midemi bulandırıyor diye.katlanacaksın dedi doktor.

X