Hanımlar doktorun bu tavrı normal mi sizce?

kedikiz1728

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
151
38
30
Ben eski sevgilim ile ilişkim sürerken tam Bi cinsellik olmasada biseyler yaşanmıştı.bigun benim isteğimin dışında ileri gidip vajinamaya sokmaya çalışmıştı. Ama hicbisey yapamayip bırakmıştı. yapamadim olmuyo zaten diyip bırakmıştı. Ama hep içimde kalmıştır bu korku.acaba içeri girmişmi girmemiştir o anda, diye hep Bi korkum vardı.bilgisizdim.doktora gidip kendim muaneye olmak istedim. Doktor baktı bikac saniye vajinama,bisey yok bakiresin dedi.sonra ben doktora bunu yapmaya çalıştı boyle dedim.yapsaydı anlardın zaten dedi,çatın çok dar dedi.bende,zarın yapisini merak ediyorum bilgilendirirmisiniz herkeste farkliymis dedim, Aa onu inceleyemem dedi. Benimde kafama takılan bu. zarı inceleyip ona göre karar vermiyo zaten? zarın incelemeden nasıl direk bakiresin dedi onu anlamadım. Vajina girişinden anlaşılıyor mu direk ? Çok genç Bi doktordu bide.

Bekaret muayenesi iç beden muayenesine girer ve savcılık yazısı olmadan yapılması doktor insiyatifindedir. Geç dediğiniz doktor sınıfta hiç kalmadı ise 29 yaşındadır. Sandığınız kadar genç biri değildir merak etmeyin. Ayrıca bir kadın olarak neden kendi değerinizi bir zara bağlıyorsunuz aklım hiç almıyor

Haklısınız ben kendi merakım için gitmiştim

Kadın hastalıkları doktoru, adı üstünde. Devletteyse onca hastası kapıda beklerken sizin hiç bir işinize yaramayacak bir bilgi için bakıp ugrasamaz. Ozelse bilemeyeceğim,ozelse baksa da olurdu, sonuçta bi muayane olmuş dünyanın parasi, sizi rahatlatmaliydi

Bakiresin dedi geçti sıkıntı yok da ben çok meraklıyım

Bakiresin dedi geçti sıkıntı yok da ben çok meraklıyım
İyi de doktora ne senin zarının yapısından? Kadın hastalıkları doktoru, bir günde bri sürü gercek hastası oluyor. Tutup senin şeyini mi incelesin?
Cidden çok merakliysan ver 700 lira, git sıradan bir kadın doğumcuya, incelesin baksın. Sanki ne işine yarayacaksa

:)

Vajınanı eliyle aralamadı mı

Vajınanı eliyle aralamadı mı
Bi aletle acti bakti 5 saniye sürdü. Bi sıkıntı yok bakiresin dedi. Ben sadece bazı doktorlar daha ilgili olup zarıda inceliyor diye merakımdan sormuştum ama o kizlik zarını inceleyemem okadar dedi.ama bana çatın çok dar zorlanırsin ilişkide dedi .

Dısardan bakmayla anlasılıyor mu demıssınız
Evet yeterli bu sekılde aletle acıp bakmıs olması.
Detaylı bakmıs aslında

YouTube a Banu çiftçi hymen yazın izleyin. Öyle bir şey yok. Vajinaya bakınca cinsel ilişkiye girip girmediğinizi anlamıştır. Ama o kadarcık bir şeyse siz bile ne olduğunu anlamadıysanız hiçbir erkeğin ne yaşadığınızı anlamadı mümkün değil :) derdiniz ileride karlınıza çıkacak eş adayı ise yani.

Hayir ya kendi merakımdan öğrenim dedimde sıkıntı yok. Ama catım darmis omu öğrendim.sanirim vajinusmus olarak ileride evlenince konu açarım gibi

Hayir ya kendi merakımdan öğrenim dedimde sıkıntı yok. Ama catım darmis omu öğrendim.sanirim vajinusmus olarak ileride evlenince konu açarım gibi
Alakası yok
Catının darlıgı ıkı ya da uc parmağı sokup ıcerıde ucgen seklinde actıktan sonra karara varılabılecek bısey

Dısardan bakmayla bilemez....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…