Hanımlar bu puanla nereye olur

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.409
363
25
Bebeğimle hiç çalışamadım böyle puan aldım sizce nerelere olur bilgisi olan var mı

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    126,7 KB · Görüntüleme: 421
Puanınız iç açıcı değil maalesef. Çalışarak ve hedef oluşturarak düzgün bir bölüme yerlesebilirsiniz ama bu puanla ne okusanız boş.
Çok haklınız ama tıbbi sekreterlik okusam KPSS ye sıkı çalışsam diye düşünüyorum da. Arkadaşlarım hep bu bölümden memur oldu

Bebeğimle hiç çalışamadım böyle puan aldım sizce nerelere olur bilgisi olan var mı
Okul tercihinde puan değil başarı sıralaması önemli. Kusura bakmayın ama başarı sıralamanız epey düşük görünüyor. Bu sonuçla açıköğretim fakültesi okunabiliyorsa okunuyordur. Belki birkaç 2 yıllık bölüm de okunuyordur. Ama bu sıralamayla okunacak bir bölümün size faydası olacağını sanmıyorum. Yine de iyi araştırmak lazım.

Ösymnin sitesinde yayınlanan tercih kılavuzundaki taban puanlara bakabilirsiniz. O değil de, sınava yaklaşık 3 milyon kişi girdi, sadece 32 soruyu doğru cevaplayarak 1.700.000 kişiyi geride bırakmışsınız. İnanılmaz. 😅
Sınavda sıfır çeken çok oluyor.

Ösymnin sitesinde yayınlanan tercih kılavuzundaki taban puanlara bakabilirsiniz. O değil de, sınava yaklaşık 3 milyon kişi girdi, sadece 32 soruyu doğru cevaplayarak 1.700.000 kişiyi geride bırakmışsınız. İnanılmaz. 😅
Evet ya o kadar kötü yapmışım 🥺

İnanın hiç anlamıyorum 🥺 nerden ne bakacağımı da bilmiyorum çoook uzun zaman oldu benim girdiğim
Forumda konu açıp yazışabiliyorsanız bölüm araştırmasını da kolayca yapabilirsiniz.
Google arama yerine " 2023 tıbbi sekreterlik başarı sıralamaları" yazın ve bakın . Sonra " 2023 açıköğretim tıbbi sekreterlik başarı sıralaması" yazın ve bakın.

X