hanımlar banada bır yardımcı olurmuusnuz??

svlkbr

65 GEL ARTIK :)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
5.929
5
38
beım adetıme henuz 7 8 gun var ama dun cok azcıık bı kahverengı akıntı geldı ama suan bısıy yok acaba ustune gormus olabılırıyım bana fıkırlerınızı sölermıısnz beklıyorumm:emir_bebek:

beım adetıme henuz 7 8 gun var ama dun cok azcıık bı kahverengı akıntı geldı ama suan bısıy yok acaba ustune gormus olabılırıyım bana fıkırlerınızı sölermıısnz beklıyorumm:emir_bebek:

olabilirsin tabiki canım,zaten gebelik belirtisidir bu,sen yinede çok umutlanma ama büyük ihtimalle gebesindir.

tsk ederım cnm umutlanıyoum bıraz daha gitti hevesım zaten yıne gelmiş az bişi kırmızı ama daha var adetıme bır hafta heralde erken gelıcek bu ay yıne olmadı

canım hamilelik bellirtilerinden bu yazdığında inşallah hamilesindir birkaç gün bekle eğer adet olmazsan test yaparsın

yaın sabah test yapmayı dusunuyorum cnm varsa zaten cok azda olsa sılık cıkar heralde

canım inşallahh hamilelik vardır...bencede bi test yap neolur neolmaz..gerçi gününede daha varmış ama belli olmazz gününden çok önce çıkabilirde bazı arkadaslarımızın çıkıyor.

malesef arkdsım negtıf cıktııama daha gunume 6 gun var cıkmayadabılır kesıldıde akıntım bakalım beklıcez hayırlısı

canım daha 6 gün varmış testte daha çıkmaz sen gününün gelmesini bekle idrar testi yapacaksan hemen umudunu kaybetme çünkü 20 gün geçtikten sonra bile idrarda anca çıkan insanlar var.Yani pek güvenilir değil idrar testi....

tsk ederım tugcecım moralın için evet cunku bu ay o kadar umutluydumkı kesın hamıleyım dıyodum ilk kez böle bişi yasadım inş dedıgın gıbıdır yanlişlk vardır..

canım senin daha adet olmana 6 gün varken negatif çıkmış ben adetim geçtikten yaklaşık 15 gün sonra yaptığım testtede tek çizgi gördüm ama hamileymişim.bence biraz daha bekle ve kan testi yaptır idrar testine güvenme.inşallah hamilesindir canım

Yerleşme lekesi olabilirrr...Ama çok erken yapmışsın testi biraz sabrettt .Adetin geçsinn öyle doğru sonucu alırsın

tsk edeım kızlar morallerınız için cnm nasıl oluyo ya adetın gectıkten 15 gun snra tek cizgi goruyosun ve hamılesın sasırtıcı inş bnde hamıleyımdır

X