Hanımlar bana mantıklı bir açıklama yapın yoksa bu gece evde kalamayacağım

tubikom

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
172
145
36
Evim 15.katta.etrafındaki binaların dizilimi u seklinde karşıma gelen bir bina yok.gece yatakta uyanığım birden bi kalkayım dedim ev karanlık tabi antrede duvarda sarı bir ışık yansıması🙄 ben bakar bakmaz kayboldu bi de🤣kalktım tüm ışıkları yaktım.odada sırt üstü yatarken odadaki avizeye bakıp korkma kızım derken avize de bi yandı söndü😅 sabaha kadar düşünmekten uyuyamadım.beni rahatlatın lütfen.

Baktım gece kalktım camdan araç ışığı o kadar yukarı yansımaz
Florasan lambalar ya da tasarruflu lambalar yapıyormuş bu dediğinizi. Bağlantısını kontrol ettirin.

tesısatta faz yerıne nötr nötr e faz verılmış tasarruflu lamba şebekeden gelen AC voltaji DC ye çevırıp yüksek frakansla tup e yanma odasına göndermekte anahtardan nötr kesıldığı için arada boşta faz kablosunda static enerjı oluşmakta bu enerjı lambanın watt gücüne veya kabloların static elektrık vermelerı suresınce lambanın diyotlarla doğrultulup kondansatörde depoladığı enerjı max. seviyeye ulaştığında flash boşalması mantığı gıbı anlık yanıp sonmerkte arıza fılan değıl olmazda sadece rahatsız etme durumu olabılır
Bu da mantıklı açıklaması😄

karanlıkta bir anda kalkınca göz yanılması olmuş olabilir mi? bakar bakmaz kaybolması bana bunu düşündürdü
Ya ışığı görüp de o tarafa baktım zaten gözümün önünde de yok oldu.gördüm net bir şekildebyani böyle gördüm mü görmedim mi diye arada kalsam büyütüp korkmazdım.

Evim 15.katta.etrafındaki binaların dizilimi u seklinde karşıma gelen bir bina yok.gece yatakta uyanığım birden bi kalkayım dedim ev karanlık tabi antrede duvarda sarı bir ışık yansıması🙄 ben bakar bakmaz kayboldu bi de🤣kalktım tüm ışıkları yaktım.odada sırt üstü yatarken odadaki avizeye bakıp korkma kızım derken avize de bi yandı söndü😅 sabaha kadar düşünmekten uyuyamadım.beni rahatlatın lütfen.
Araç yansıması o bana da oldu 😂

Başka bir odadan yansımıştır. Duvara bakan oda yok mu hiç? Ya da gözünüzde ışık çakıyor. 🤷🏻‍♀️ göz ameliyatı falan oldunuz mu? Akıllı lens?
Yok işte kalktım camı açtım baktım neredenbyansır diye sonra düşündükçe tırstım zaten

Çok büyük bir anlam yüklemeyin duvar yansıması bir yerden gelmiş olabilir. Avize de voltajdan kaynaklıdır.

Çok büyük bir anlam yüklemeyin duvar yansıması bir yerden gelmiş olabilir. Avize de voltajdan kaynaklıdır.
Umarım ne bileyim droje falan geçiyordur bişidir🤣🤣çok tırstım nasıl yatıcam bakalım.hayır store larımda kapalıydı onlar açık olsa gene dicem

X