Hanımlar bana bir akıl verin (tek taraflı rahim)

DilekHanim

Beklemek bir ümit, bin endişe.💫
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2022
1.237
484
29
Bundan bir ay önce rahim filmi çektirdim görüntü alamadılar ve iki gün öncede histeroskopi ve laparoskopi oldum birlikte ve rahmin tek tarafa doğru geliştiğini sol tarafımda olmadığını öğrendim sadece sağ tüpün açık dediler normal yollar hamile kalabilirsin düşük erken doğum riskim yuksek olurmuş bu durumda olup hamile kalanlar var mı nasıl bir yol izlediniz bana da akıl verin destek olun moralim bozuldu

Bende yarım rahimliyim. Araştırdığım zaman 12 haftadan sonra serklaj yapılıp 37 38 haftada doğum yapan bile var. Normal yolla kalan da var tüp bebekle. 2 buçuk senelik evliyim. Birkaç ay sonra tüp bebek doktoruyla görüşmeyi düşünüyorum ben

Anladım tüp bebekten önce hiç tedavi falan gördünüz mü nasıl öğrendiniz yarım rahim olduğunuzu

Benimde sol tüpüm kapalı çıktı tek tüple de hamile kalabilirsiniz Allah verdikten sonra herşey mümkün benimde moralim bozulmuştu ama şuan tedaviye başladım çatlatma iğnesi vurundum bugün 8 gün oldu inşallah hamile kalırım bu şekilde yumurta geliştirmek için de letrol kullandım günde 1 defa olmak şartıyla 5 gün bence kendinize güzel bir doktor bulun bütün sorularınızin karşılığını alırsınız

Başladınız mı bir tedaviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…