Makyaj Ürünleri Hani marka? Hangi ürünler?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yercekimlikaranfil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
4.409
79
Yardım ve önerilerinize ihtiyacım var. Makyaj seven; günlük olarak kalem, rimel, allık, ruj kullanan biriyim. Geceleri ve özel günlerde de fondöten, pudra, far vs ile tam makyaj yaparım. Makyaj malzemlerimi epey uzun süre önce yenilemiştim. Kimi bitti, kimi kırıldı döküldü. Hala sağlam olanlar da eskidi, birkaç yıldan eski olan makyaj malzemelerini kullanmamak gerek sanırım. Şimi baştan hepsini yenilemek istiyorum. Çok sık almadığım için kaliteli olsun istiyorum. Yüzümde doğal dursun, yapıştırma gibi olmasın. Bana hangi üründe hangi markayı önerirsiniz? MAx Factor'ün hem pudra hem fondöten yerine geçen bir ürünü var, pata krem gibi ama çok hafif. Bir arkadaşımdan denemiştim, çok beğendim. Listemde o olabilir. Başka neler olabilir? Farların rengi yumuşak olsun, rimel kirpiklerimi yapıştırmasın, ruj hem gündüz için hafif renklerden hem de gece için canlı renkelrden alacağım. Hadi bana yardım edin. :)) Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

hmm sana yardim etmek icin tek bir site yeter:

Sleek MakeUP | EyeShadow Palettes, Foundation Make Up & Much More

Butun urunleri mukemmel, fiyatlari cok uygun, kaliteleri super. Ben fondotenini kullaniyorum arada, alliklarini ve farlarini kullaniyorum. Rimeli ve goz kalemleri de iyi, cogu seyi aldim. Internetten siparis etmelisin, ama kesinlikle guvenilir bir site canim, ben surekli buradan aliyorum. Daha fazla sorularin olursa bana mesaj gondere bilirsin, veya basligima baka bilirsin, oradada bu makyaj urunleri hakkinda bahsettim. Hem butun makyajlarini yenileye bilirsin, hemde memnun kalirsin, hemde cok fazla para kaybetmezsin. Bu siteye kesinlikle goz atmani tavsiye ederim.

topigim:
http://www.kadinlarkulubu.com/kk-vi...eler/537178-burcucumm-modaya-dair-hersey.html

Umarim yardimci ola bilmisimdir canim. Farkli farkli far renkleri alacagina hepsi bir palette olsun, gezmeye veya tatille gittiginde de kullanisli olur, hepsi bir yere dagilmaz

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Maalesef biraz geç gördüm mesajınızı. Dün öğleden sonra vaktim vardı ve çıkıp yaptım alışverişimi. Max Factor'den ilk mesajımda bahsettiğim likit fondöten, pudra ve rimel aldım. Bunlarda kalite daha önemli. Allık, far, kalem ve rujları da Golden Rose'dan aldım. Çok çok kaliteli bir marka değil ama bu sefer bütçem kısıtlıydı. Ama allıkları filan fena değil, hoşuma gitti. İlk defa şu terrakota denilen türdeki allıklardan aldım. Sabah sürdüm güzel durdu.

rimel olarak hem kalitesi hemde fiyatı açısından en iyi ürün maybelline bence.Üstelik bol çeşit olanağıda mevcut...

rimellerde topaklanma olduğunu biliyorsunuzdur ve sizde benim gibi topaklanmayan veya az topaklanan arıyorsunuz açıkcası topaklanmayan rimel yok ama az topaklanan var loreal parisin telescopic (sanırım böyle yazılıyor) adlı rimeli evet topaklanıyor ama çok değil topaklanmayı azaltmak için rimelinizi sürdükten sonra kirpik tarağı ile tarayıp topaklanmaları açın eco tools adlı markanın harika bir kaş ve kirpik tarağı var ben onu kullanıyorum ruj sade olsun her elbisemin üstüne de sürebiliyim istiyorsanız hiç düşünmeden maybelline 130 numaralı (peach juice adlı) rujunu alın ıssız bir adaya düşsem ve bir ruj ala hakkım olsaydı bunu alırdım iyi ve rengi güzel bir parlatıcı sürümü de kolay olsun ayna olmadan bile sürebiliyim diyorsanız benefit sugar bomb gö kalemi olarak flormar yeter allık olarak favorım nars süper orgasm ve the balm frat boy far flormarınkiler iyi pudra minaral pudra olması lazım yoksa cilde zarar verir mac in minaral pudrası bu işi görür aynı şekilde fondeteninizi de mac den alabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…