Hangisi doğru sonuç?

esila86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
804
0
Merhaba arkadaşlar,
bu sabah evde yaptığım idrar testinde çift çizgi çıktı.öğleye doğru hastane de yaptırdığım idrar testinde ise negatif sonuç çıktıkafamçokkarıştı...hangisine inanayım şimdi?

canım sen bakma bence ikisinede idrar testleri çok güvenilir olmuyor kan testi yaptır bence.benimde testlerim hep negatifti ama hamleydim.

kan testini haftaya adet olmazsan yaparız dedi doktor...neden bekletiyor ki bi hafta?

doktorlar bizler üzülmeyelim diye bekletiyorlarr..onlarada hak vermek gerek çünkü test yaptır ,sonucunu bekle ,,bu tür işlemler daha stresliii ve heyecan verici .iyisimi kesin adet olmadığını anladığğı annn yapıyorlar bende bu ay aynı şeyi yaşadımm ama onlar haklı çıktı ve 7.günümde adet oldumm..

canım adet tarihin geçsinki garanti olsun yoksa üzülürsün diye düşünmüştür doktor birde eğer gebelik küçükse kanda çıkmayabilir diye düşünüyorlar onun için biraz daha zaman geçsin büyüsün diye düşünüyorlardır

Adetinin gecikmesini bekle canım.. Ayrıca kan tahlili yaptırabilirsin olmadı sabah yeniden evde kendin test yapabilirsin yine pozitifse işte ozaman demekki miniğin çıkmış yolaa..
Hadi hayırlısı inşallah dilediğin gibidir....

Hayırlısı inşallah yaa...Ama ben çok sabırsızım yerimde duramıyorum,bir an önce günler aksa...

sabahları hcg hormonu idrarda daha yoğun olur
sabah ilk idrarınla hastanede baksalar o zaman pozitif çıkar sanırım
eğer beklenen adet günün geçtiyse kanda baktır canım beklemenin anlamı yok

hamile deilim...bugün regl oldum...cevap yazan herkese teşekkürler...ihtimali bile güzelmiş yav...:emir_bebek:

hamile deilim...bugün regl oldum...cevap yazan herkese teşekkürler...ihtimali bile güzelmiş yav...:emir_bebek:
hayırlısı olsun canım.Ben de bu sabah test yaptım silik bir çizgi oluştu,adetime 2 gün var ama ben pek sevinemiyorum çünkü şu an adet belirtilerim var.Üstüne bir de senin mesajını ve aynı durumu yaşayan birkaç arkadaşı görünce.Adet günümü beklesem iyi olacak.Kaç kez test yaptın markaları neydi.hepsi de pozitif m i çıktı

hayırlısı olsun canım.Ben de bu sabah test yaptım silik bir çizgi oluştu,adetime 2 gün var ama ben pek sevinemiyorum çünkü şu an adet belirtilerim var.Üstüne bir de senin mesajını ve aynı durumu yaşayan birkaç arkadaşı görünce.Adet günümü beklesem iyi olacak.Kaç kez test yaptın markaları neydi.hepsi de pozitif m i çıktı

herkese günaydın
yakında bu site ile yatıp kalkacam benim adetim beş gündür geçti ama şu ana kadar ilk defa gecikiyor şu ana kadar hiç gecikmemişti üç defa idrar testi yaptık eşimle hep negatif çıktı ama sabah idrarımla yapmadım adetin birinci günü kan testi yaptım negatif çıktı eşimle dört gözle bebişimizin haberini bekliyoruz kardeşim pratisyen doktor onunla konuştum adetin bir hafta geçsin ondan sonra kan testi yaptır diyor bide sen hissedersin diyor sizce haklımı ben hamileyim diye hiissediyorum ne olur yardımcı olun çarşambaya kadar kafayı yiyecem bir test alıp yarın sabah ilk idrarımla yapsammı

ben bir kez adetim 3 gün gecikince yapmıştım çift çizgi, ama inanmamıştım 4 gün sonra bi daha yaptım gene çift çizgi dr. aradım 1 hafta sonra gel dedi bana da zor geçti o günler ama geçiyor gittim kese göründü ben gene inanmadım:) boştur heralde diyordum bir daha kontrole gittim benm bücürük duruyordu ama hala inanamıyorum 20 haftalık gebeyim ama inanamıyorum Allah size de bu mutluluğu yaşatsın inş.

X