hangisi daha hayvan!...

P

papaty

Ziyaretçi
senağlamasenağlamasenağlama

[youtube]OP10LVzJqc4[/youtube]

İnsan kılığında ki o mahlukatlar varya,hani el kadar bebekleri mahveden ve çocukların yüzüne şamarları patlatan yaratıklar...Onlara ne yapmalı bilmiyorum..Toprağa gönderdim bağrından attı,yağlı urganlara layık gördüm ip kendinden utandı, eeee ne yapacağız?

Her zaman derim ya o insan olmadık ciğersizleri bana verin siz en iyisi..İki elim,on parmağım ve onunda da uzun tırnaklarım var.Verin siz bana verin, eğer bu tırnaklarla onları parçalamazsam insan değilim..Bir saniye değil,bir an bile düşünmek zaman kaybıdır bana göre..
Hayvanlarda ki şevkatide örnek almıyorsunuz ya Allah belanızı versin emi....

Bence de bazı çocuklar ailelerinin birer hayvan olmasını dilerdi aslında..Hele o panda nasıl seviyor yavrusunu.. senağlama

kızlar insanda bir hayvan değilmi aslındaa.. çocuklarına şiddet uygulayan aile günümüzde yok denecek kadar az. üzgünüm hiç olmasa çok daha iyi olurdu.ama hayvanlar alemindede var yavrusuna sahip çıkmayannnnnnnnn hayvan tv de görüyoruz köpekler minik kedi yavrularına süt annelik yapıyorrrrr farklı baktım dimii olayaaaaaa

yaa bi insan nasıl yavrusuna bunu yapar yaa....:mymeka:

söyliycek bişey bulamadım :1no2:

İnsan görünümündeki yaratıklar yapar ancak bunu.Değil kendi çocuğuna şiddeti kime olursa olsun yapan insan olamaz..

bu tip insanlara hayvan demek hayvanlara haksızlık olur yaratık diyelim sevgiler

Yürek burkan bir video, kesinlikle bazı çocuklar ailelerinin hayvan olmasını umut ederdi.

bazı insanlar hayvanlar kadar bile duyarlı olamıyır ne yazikki

artık ınsanların psıkolojılerı hosgorulerı kalmamıs.yazık valla.su hayvanların tatlılıgına bayıldım.bılmem onlardan ders alabılecek varmı?

X