Hangiiltifati Duymak Isterdiniz?

Ütü yaparken çok seksisin iltifatını sevdim ben de. Bayağı ütüm birikti de belki gaza gelip yapabilirdim bu söz karşısında. haha

Arabamda benzin olmasın, ama sen yanımda ol AŞKIM.

arabası çok kkıymetlidir benimkinin :)

baban hırsızmıydısenin,hayır yokdilse bu gözlerindeki elmasları nerden bulmuş peki
bu çok hoşuma gitti benide güldürürdü gülmekte hoş olurdu

bu cevabı alabilceğim bi soru sormam gerek...

-GS FB MAÇI bile senin güzelligin yanında izlenir gibi diil bidanem.

CADIARZU

-baban hırsızmıydı senin.hayır yok dilse bu gözlerindeki elmasları nerden bulmuş peki!!!

:çok üzgünüm:Ben su anda iltifat falan duymakistemiyorum cünkü ona cok kızgınımklava: hastayım ateşlendim dün gece biliyo ve bugün daha hiç aramadı aşkım nasıl oldun diye iş iş iş....ah ben simdi onunla cıkıyo olucaktımki lafı sokar kapatırdım teli ölsün meraktan ama yapamıyorum 78 gün sora düğünümüz olucak benim alındıgıöm seye bak yaaa:a015::çok üzgünüm: napayım yaa kızlar varmı dahiyane fikri olan grurumdanda arayıp hesapta soramıyorum:çok üzgünüm:

başımdan benzeri bi olay geçmişti...ben şöle davranmıştım...günlerce onu hiç aramadım...merak ediyodum ama aramadım ben de gurur yaptım; inat ettim...sonra o aramaya başlayınca da önceleri telim kapalıydı ulaşamadı sonra da çaldı çaldı açmadım...günler sonra açtım...şarjım bitmiş duymadım gibi şeyler söyledim gayet umursamaz bi şekilde... sengözlerimebaksanab

-Kanlım olsan öldürmem seni AŞKIM, o derece seviyorum yani.:)
Annemden daha güzel yemek yapıyorsun:)
- Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana:)
ben bunları sölemesini isterdim.....

- Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana
en mantıklısı bu geldı bana:icecream:

baban hırsızmıydı senin.hayır yok dilse bu gözlerindeki elmasları nerden bulmuş peki!!!

ay cok banelsin derdim sepetlerdm bunu dese boyle gulsme mı aqlasam mı yazık sana ıfadesı olurdu ehuehe ıı cıx hiçbrini de soylesın ıstemem

Senin tek rakibin aynadaki aksin tatlım.bide karşı komşu şermin. :roflol:
kimi taciz etsen sensin biriciğim:roflol:

bunlarda koptum yaaa çok güzel sanım emeğine sağlıka.s.

baban hırsızmıydı senin.hayır yok dilse bu gözlerindeki elmasları nerden bulmuş peki!!! güselmiş ama içten gelen ve gözlerimin içine bakaraq sölenen bi "seni sewiyorum" bana yeterde artar bile:asigim:Şeniz

GS FB MAÇI bile senin güzelligin yanında izlenir gibi diil bidanem

harrika tam kocama göre

Hiç kimseyi daha senin kadar seksi ütü yaparken görmedimŞeniz veee Annemden daha güzel yemek yapıyorsun :jeyyar: duydum çok güzel bi duygu ama anlatılmaz yaşanır:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…