"Hangi ülke en çirkin kadınlara sahip" anketinde Türkiye sonuncu

guzellikte boy onemlidir bana gore. belime gelen 1.50lik bir kadina guzel diyemem. Cinliler genel olarak cok cok kisalar o acidan soyledim, bu dezavantajlari

zevk meselesi tabi, bense
boydan cok vucut orantisina bakarim...
boylari kisa olan britney spears ve Shakiraya cirkin diyemem dogrusu

Avrupalıların hepsi güzel degil ki. Yani hangisne baksak burnu veya dudagına bir sekilde birseyler yapılmıs .. Bi cogumuz bunları yapsak bizde öyle oluruz her ırkta vardır güzel cirkin. Cirkin kadın yoktur bakımsız kadın mı vardır demeliydim yoksaa!!

Son düzenleme:
Erkeğimizde kadınımızda zaten çok güzel.. bunu biliyordum ama dünyanında bilmesi güzel oldu..
Ahh birde bizim hatunlarımız avrupalı kadınlara özenmeselerde özlerinde dursalar..

Bembeyaz tenleriyle,
upuzun bacaklarıyla,
masmavi gözleriyle,
taş gibi vucut hatlarıyla
en çirkin kadınlara sahip olan ülke RUSYA

Türk kadınlarına kurban olsunlar hepiciği ve de Türk erkekleri...

ama anlamadım en cırkın kadınlara sahıp ulkelerı sıralamıslar guzellerı degıl kı yanı bızıde sonuncuda olsa kadınları cırkın olan ulkelerden saymamıslarmı yanı ben oyle anladım yoksa ben mı anlayamadım kafamkarıstı :44:

Ama son sıralardaymışız. Bu da bizi ilk sırada olanlara göre daha az çirkin yapıyor.
İyi bir şey bu yani.

arkadaslar ıste tescıllendık yasasın turk kadını falan yazınca en guzel kadınlara sahıp ulke manasına mı gelıyor acaba dıye dusundum de osebeple oyle yazdım

türk erkekleri hep bizden şikayetçi, bi rus kadını nerdeeee siz nerdeee muhabbeti yapar dururlar ama
görüldüğü üzre kadınlarımızın güzelliği -gerçi onaylanmaya gerek de duymuyorduk ama zaten biliyorduk, neyse- onaylanmış işte

kahretsin ne yapabiliriz yapacak bi şey yok, mükemmeliz

şöyle ki anketler şu şu ülkeler arasında yaptık şeklinde olur ya
sonuçta bütün dünyayı kapsayan bir araştırma da olsa her ülke tamamen güzellerle kaplı olamayacağı için içlerinde yine de çirkin barındıracağı için bu en az çirkin sıralamasına girmek zorundadır.

muhtemelen tüm dünyayı kapsayan bir araştırma değildir, bilinen popüler ülkeleri kapsamıştır, Türk kadınları ise sonuncu olduysa bu bizim de çirkin seçildiğimiz anlamında değil, her ülkede çirkin olacağı için en az çirkine sahip ülke şeklinde anlaşılmalıdır.

Ruslar tamam gencken guzellerde, onlarda cabuk yaslanip, cok cirkinlesiyorlar ya. Biz Turkler tabiki guzeliz, ama cogumuzda bakimsiziz yani, hele evlendikten sonra saliveririz kendimizi ohhh...:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…