Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

Hayatta herşey insanlar için. Ne demiş Mevlana "..... Düşmem der düşersin, şaşmam der şaşarsın, dost bildiğin düşman olur, bir de bakmışsın düşmanların dostun olmuş, ..... öldüm der durur da yine yaşarsın... "
Maalesef öyle, herkes herşeyi yaşayabilir bu hayatta. ama eğer önünde çukur olma ihtimaline karşı adımını dikkatli atmazsan kendini bir anda nerede bulursun ??

TAmda çukurun en dibinde bulursun :))

21'im çiçeğim. :KK8:

farkettim ben senin 39 dediğini orda baya güldüm de sesimi çıkarmak istemedim :KK53: valla sen kaşındın ablam :KK53:

yok be güzeliim , o işin esprisi, vallaa hayatın koşturmacasına dalınca insan yılların geçişine öylece bakıp kalıyor maalesef...
neyse daha önümde kaç yıl olduğunu bilmediğim güzel bir hayat var o yüzden dur bakalımm

eh bende 6 şubat ta doğum günü kutlayıp 39 umu bitirdim işte
senin annen elini çabuk tutmuş kızı boyuna getirmiş maaşallah,
daha ben evlenicem de tutarsa çocuk yapıcam da , da da da ...

1 yaş var annemle aranızda o zaman. Annem çok küçük evlenmiş ama gerçi bi yandanda genç annemin olması güzel :)
Hayırlısı tabiki böyle şeyler.

yok be güzeliim , o işin esprisi, vallaa hayatın koşturmacasına dalınca insan yılların geçişine öylece bakıp kalıyor maalesef...
neyse daha önümde kaç yıl olduğunu bilmediğim güzel bir hayat var o yüzden dur bakalımm

Çok özel olmazsa neden bu zamana kdar evlenmedin de şimdi evlenmek istiyosun?

İyi iyi 2-3 yaş var okuyormusun ?

2 yıllık bitirdim, açıktan devam etmeye calıştım da olmadı.. yemedi :KK53: çalışıyorum canım, sen?

tuana cım hoşgeldin. :)))
Bak unuttum diyetti rejimdi koşu bandıydı falan... burada ne güzel sohbet var..

Bende üniversite sınavına hazırlanıyorum bu sene 2. senem istediğim bölüme girmek istiyorum ama bu senede olmazsa iyi kötü bi yeri yazarım :)

Kızlar benden size abla tavsiyesi ; iyi kötü bir yer yazmayın. Yapmayı sevmeyeceğiniz bir meslek edinmek için üniversite okuyacağınız yıllarınıza, sonra o meslekte iş bulmak için harcayacağınız emeklerinize yazık..
Tecrübeyle SABİTTİR !!M

X