Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

ylnzeskici

Bana Karçiçeği derler :))
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
1.375
15
Selam kızlarrr,

Yeni arkadaşlar edineyim, değişik sohbetler edelim düşüncesiyle topik topik gezdim durdum bir süre...
Ama hangi topiğe girsem muhabbet almış yürümüş, herkes birbirini tanımış etmiş, jet hızıyla bir geyiktir dönüyo , kimin kime neyi niye yazdığına anlam veremeyip bön bön bakarken buluyorum kendimi , pes edip gönder e Fransız bayrağı çekip çıkıyorum aralarından.
Baktım olacak gibi değil, ee bunu yaşayan bir tek ben değilimdir herhalde diye düşünüp, yeni girecek arkadaşların da sohbete hemen dahil edilebileceği bir topik hayal etmeye başladım. İstiyorum ki bu topikte herkes kaynaşsın ve yeni gelenleri hep birlikte misafirperverlikle karşılayıp güzel ağırlayalım hepimiz keyif alalım...

Ne dersiniz bana eşlik etmeye var mısınız :!:

Selam kızlarrr,

Yeni arkadaşlar edineyim, değişik sohbetler edelim düşüncesiyle topik topik gezdim durdum bir süre...
Ama hangi topiğe girsem muhabbet almış yürümüş, herkes birbirini tanımış etmiş, jet hızıyla bir geyiktir dönüyo , kimin kime neyi niye yazdığına anlam veremeyip bön bön bakarken buluyorum kendimi , pes edip gönder e Fransız bayrağı çekip çıkıyorum aralarından.
Baktım olacak gibi değil, ee bunu yaşayan bir tek ben değilimdir herhalde diye düşünüp, yeni girecek arkadaşların da sohbete hemen dahil edilebileceği bir topik hayal etmeye başladım. İstiyorum ki bu topikte herkes kaynaşsın ve yeni gelenleri hep birlikte misafirperverlikle karşılayıp güzel ağırlayalım hepimiz keyif alalım...

Ne dersiniz bana eşlik etmeye var mısınız :!:

Selamm :KK3: Topiğin hayırlı ve daim olur inşallah :KK51:

Selamm :KK3: Topiğin hayırlı ve daim olur inşallah :KK51:

Selam hoşgeldiiin :)
teşekkür ederim , inşallah şimdiye kadar gezdiğim topiklerden daha farklı olur , farklı derken sohbet etmek için yeni katılanlar açısından diyorum yanlış anlaşılmasın. Bir sürü topikte çok güzel arkadaşlıklar gördüm, birbirleriyle kaynaşmışlar
Bu topik te öyle olsun istiyorum yani :KK1:

Selam hoşgeldiiin :)
teşekkür ederim , inşallah şimdiye kadar gezdiğim topiklerden daha farklı olur , farklı derken sohbet etmek için yeni katılanlar açısından diyorum yanlış anlaşılmasın. Bir sürü topikte çok güzel arkadaşlıklar gördüm, birbirleriyle kaynaşmışlar
Bu topik te öyle olsun istiyorum yani :KK1:

hoşbuldum :KK8:
Diledğin gibi olur inşallah, yeni üyelerin uğrayacağı bi başlık seçmişsin, katılım olur diye düşünüyorum :KK51:
Dedim bi selam çakayım, bütün gün kk'dayım ben :KK53:

hoşbuldum :KK8:
Diledğin gibi olur inşallah, yeni üyelerin uğrayacağı bi başlık seçmişsin, katılım olur diye düşünüyorum :KK51:
Dedim bi selam çakayım, bütün gün kk'dayım ben :KK53:

Selamın başım üstüne :)
Keşke burdan kahve yollama imkanı olaymış şöyle bol köpüklü miss gibi...
Sohbete tat katan cinsten
Her zaman beklerim nazarboncuğu

selm kızlarrr
bnmde son zamnlarda aradığım tam olarak buydu bnde buralardayım ama yazıcak pek bişi bulamıyorum...
doğum iznindeyim evdeyim bnde hep:KK35:

Selamın başım üstüne :)
Keşke burdan kahve yollama imkanı olaymış şöyle bol köpüklü miss gibi...
Sohbete tat katan cinsten
Her zaman beklerim nazarboncuğu

oooo içtim say yalnızeskici :KK51:
eğer her zaman bana kahve yaparsan her zmn gelirim:KK53::

X