Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben de blendax kullanıorum jojobalı olanından gayet memnunum yani artık en son clear kullanıodum kepek oldu die yine blendaxa döndüm.. hatta bugün yeni şişeyi aldım içine çam esansı, bepanten ampül, ve çok çok az da şaç bakım yağından damlattım bakalım bu sefer ki nasıl olacak...

ben rijose kullanıyordum çok bozdular o şampuanı şu an dove kullanıyorum mavi olanı çok memnunum

Blendax çok kötü yaptı saçımı keçe gibi sertleştirdi, pantene aslında iyi geliyor ama çok çabuk yağlanıyor nedense onla yıkayınca. Açıkçası Hacı Şakir Limonlu ucuz olmasına rağmen çok çok kaliteli farklı zaman aralıkları ile kullandım ama hepsinde de memnun kaldım. Şu an Hacı Şakir'in içine çam terebentin esansı, bedem yağı ve evigen ampül kattım onu kullanıyorum yeni çıkan saçlarımda bi çoğalma ve parlaklık mevcut.

ben glissin asia beauty şampuanını kullanıyorum, bana çok iyi geldi, kuru saçları olup da hergün yıkayanlara tavsiye ederim.

Loreal Kullaniyorum Ve çokkk Memnunum Düzlestirici Etki Dalgali Saçlarim Ve Yumusacik Yapio

bu şampuan hayatımda gördüğüm en iğrenç şampuandır. Almanya'nın en ucuz şampuanıdır işte getirip burda bişeymiş gibi satıyolar.Tavsiye etmem

sana katılıyorum canım.
saçlarımı iğrenç yaptı. taramnaz oldu ve kurudu.
şimdi pantene döndüm de saçlarımı kurtardım.
bir de schauma pahalı,sanki bir şeye benziyor da.klava:

mrb arkadaşlar,benm saçlarım çabuk uzar dümdüz fönlü gibidir ama acayip çabuk yağlanır böyle bebek saçı gibifisfisfis bu marketlerde satılan şampunaların hemen hemen hepsinde silikon var ve bu silikon saçı sanki daha hacimli gibi gösteriyor bi süreliğine ama saça tutunuyor ve zamanla birkip uzamasını engelleyip döküyor. bu yüzden silikonsuz bi şampuna kullanın. benim bildiğim tresan.otacı ve rosense de yok. ben tresanın saç bakım toniğinide kullanıyorum bi ara bioxcin de kullandım o da çok güzeldi bu tresanda öyle. saçınızı parlak tertemiz yapıyor ve baya yağlanmıyor.üstelik doğal...zamanla saçınızdaki düzelmeyi görceksiniz benim saçlarım daha hacimli ve temiz oluyor...a.s.

dove kullanıyorum en iyisi o geldi tabiki bütün saç tiplerine göre farklılık gösterebilir..hamileyim ve hiç saçlarımı dökmüyor çok memnunum..

selam canım öncelikle saçlarım çok dökülüyo ince telli ve kırılgan napıcagımı bilemedim hemen bıoxcın ve yılan yağı aldım ilk defa dün saçım elime dökülmedi :) ama blendax ile de iyi sonuçlar alabilrsin. :):sm_cool:
kızlar kim hangi şampuandan memnun???? var mıdır bu benim şampuanımdır dediğiniz???:1hug:a.s.:sm_confused:

yalnız bıoxcın de de siliko n var :tomato: ben yine de kullanıyorum ve memnunum bu silikon dediğinz zararlıda olsa saçımızın ona ihtiyacı oldugunu düşünüyorum. mesela bana bıoxcın den başkası yaramıyor.tatlicadiarzu

ben elsev kullanıyorum cok memnunumm saclarım boyalı ve hemen hergn ıslem goruyo genede maşşallahı var saclarımın

bende ne kullandıgım bellı deıl hepsını denedım ama hıc dolgunlugu gıtmıor saclarımı yatıstırmak ıcın hangı sampuanı onerırsınız? cewap werenler ıcın sımdıden tesekkurler:)

cnm anladıım kadrıyla saçların kabarık özelliklede banyodan çıktıktan sonra dimi ben dove kullanamnı öneririm benimki bana ii geldi we pantene bende ii sonuçlara bırakmadı saçların kuru we yıpranmışsa therpy serisini kullanmanı öneririm :

ben de tresan kullanıyodum arkadaşlar.hatta uzun bir süre kullandım ısırganlı olanından.toniğini de kullandım bi ara.çok güzel bir şampuan.ama sadece şampuan yaptığımda saçım çok sertleşiyo.mutlaka saç kremi kullanmak zorundasın.bu kez de dermokil diye bir şampuan aldım ama daha kullanmadım.bakalım nasıl olacak?

mrb dermokili benim arkadaşlarım çok övdü. zaten bazı saç bakım maskelerin de de kullanılıyor. dermokil daha piyasaya çıkmadan arkadaşım testerlarını veriyodu bize güzel gerçekten

pantene kullanıyorum. ve asla ikisi bir arada olanından kullanmıyorum ayrı bi bakım kremi alıyorum pantenenin o sekilde uyguluyorum yumusacık parlak ve canlı saçlara sahibim herkese tavsiye ederim:icecream:

dove kullanıyorum vede çok memnunum , denemediğim şampuan kalmadı ama bana en iyi geleni dove oldu sonunda hep ona geri döndüm ..

teşekkürler dove :)

biz ailece dalin kullanıyoruz doğal olduğuna inanıyorum
cildimiz içinde dalin sabunu kullanıyoruz bir sorun yok memmuniyet çokkyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…