Saç Şekillendiriciler Hangi Sac Sekillendiriciyi Almalıyım? Yardım?

E

EU2

Ziyaretçi
Braun EC 2 İyonlu Maşa - Boyalı Saçlar İçin

bpztu46544924sd6.png

w500.png

Özellikleri;
32mm
200 dereceye kadar ısınma
Nemlendirme özelliği saçıkıvırırken oluşan nem kaybını %50 oranında önler.Satin iyon teknolojisi sayesinde boyalı saçların doğalnem dengesini koruyarak kaybolan nemin gerikazanılmasına yardımcı olur
Renk kaybını önleme özelliği boyalı saçlarda %50.e varan oranda renk kaybını önleyerek, saç renginde fark edilir derecede parlaklık sağlar
Sıcaklığı hafif ,normal veyoğun boyalı saçlara göre ayarlanabilir
Hızlı ısınma süresi sayesinde45 saniyede kullanıma hazır
Lcd ekran
Soğuk uç
Kıvrılabilen kablo
Otomatik kapanma

Fiyatı;108,30 YTL

BRAUN SATIN HAIR EC1 SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ

sgbrauness.jpg

Fiyatı;87,32 YTL

Rowenta CF 4012 Elite Style 8 Çok Fonksiyonlu Saç Bakım Seti

bpztu27108685sn5.jpg

w350.png

Fiyatı:80,87 YTL

Arkadaslar bu 3 üründen birini alıcam ama kararsız kaldım.Hangisini almalıyım..Bu ürünleri kullanan arkadaslar memnunmusunuz? Fiyatlarıyla birlikte detaylı anlattım.Hangisini tercih etmeliyim yardımcı olurmusunuz?:eek:

BRAUN SATIN HAIR EC1 SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ

sgbrauness.jpg

Fiyatı;87,32 YTL

bence bu hihoyyyt

indirime girmesini bekliyorum bende alıcam hihoyyyt

Rowenta CF 4012 Elite Style 8 Çok Fonksiyonlu Saç Bakım Setini almalısın..düzleştiricisi hariç hepsi güzel sonuç veriyor,özellikle maşaları...bende kullanıyorum tavsiye ederim...düzleştiricisi hiç yapmıyor malesef=( bende ayrı bir düzleştirici aldım Fakir Liona Saç Düzleştirici aldım çok güzel,kabarma veya bozulma yapmıyor,ısı gücüde gayet iyi netten araştırabilirsin canım kolay gelsin=)))

bende aynı sorular içerisindeyim...ama philips salon.... diye devam eden bir maşası var sanırım ondan alıcam.hem fiyatı uygun hem denedim kalıcı

merhaba cnmm ben king in saç düzleştiricisini aldım hem dalgalı yapıyorum hemde düz...dalgalı yapmak ilk başta zor geliyor ama sonra elin acaip alışıyor...

yorumlarınız için tesekkürler arkadaslar a.s. Braun Satin Hair Ec1 almaya karar verdim ama saclarım orta uzunlukta bukleler güzel dururmu bilmiyorum daha ince bukle yapan bir model mi alsam acabakaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşlar. ben de bugün bir saç şekillendirici aldım. arzum marka. hem düzleştirici hem bukle yapıcı. Ama nedense kullanamadım. acaba ısısı mı yetersiz geliyor. Bu konuda bilgisi olan varsa, bana yardımcı olursa sevinirim...

merhaba arkadaşlar. ben de bugün bir saç şekillendirici aldım. arzum marka. hem düzleştirici hem bukle yapıcı. Ama nedense kullanamadım. acaba ısısı mı yetersiz geliyor. Bu konuda bilgisi olan varsa, bana yardımcı olursa sevinirim...

bence arzum almamalıydın.en iyisi braun ve philips. piyasadaki en kaliteli,en iş görenler bunlar bence.çünkü ikiside alman malı.bende philips kurutma var ve yanındada aparatları gayet rahat kullanıyom ve ihtiyacımı karsılıyokaydirigubbakcemile5

Ben baya araştırdım remington ile babyliss markaları çok tavsiye ediliyor ben de kararsızımfisfisfis

bende remington demage aldım, ama 25 mm di, yapamadım birtürlü, bukle olmadı , çok kalın geldi. 19mm lik maşalardan alacağım o yüzden. bende braun , remington ve babyliss arasında kaldım bir türlü karar veremiyorum. ama eğer saçların çok uzun ve sık değilse 25mm alma bence , bende ilk başta boyalı saçlar için olan braundan alacaktım ama iyiki almamamışım 25 mm ile bile bukle yapamadım 32mm le hiç yapamazdım.
alışveriş sitelerinde okuduğum yorumlarda19 mm olanları tavsiye ediyorlar.

bende remington demage aldım, ama 25 mm di, yapamadım birtürlü, bukle olmadı , çok kalın geldi. 19mm lik maşalardan alacağım o yüzden. bende braun , remington ve babyliss arasında kaldım bir türlü karar veremiyorum. ama eğer saçların çok uzun ve sık değilse 25mm alma bence , bende ilk başta boyalı saçlar için olan braundan alacaktım ama iyiki almamamışım 25 mm ile bile bukle yapamadım 32mm le hiç yapamazdım.
alışveriş sitelerinde okuduğum yorumlarda19 mm olanları tavsiye ediyorlar.

bunu söylediğin iyi oldu.saclarım orta uzunlukta ve katlı kesim hepsi aynı boyda değil.öyle kalın bukleler istemiyorum braun almaktan vazgectim çok kararsızım iyi bişey olsuni stiyorum:eek:

REMINGTON Ci76 PRO SPIRAL BUKLE MAŞASI almayı düşünmeye başladım şimdi de , aslında braun alacaktım ama açıklamasını bulamadım. remington ci76 nın da özellikleri iyi gibi geldi bana, babyliss almak üzereydim ama nedense içimden gelmedi onu almak, remingtonu alacağım sanırım. ama servis olayı biraz problemli sanırım, her yerde servisi yok .braunun servisi her yerde var ama onda da 19mm olan maşa hangisi bilmiyorum, açıklamaları yetersiz .

X