Makyaj Ürünleri Hangi rimeli kullanmalıyım?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
Sanırım birine iyi gelen rimel diğerinde farklı duruyor.Hem göz hem kirpik yapısından kaynaklı.Bu yüzden hemen herkesin çok memnun kaldığı max factor 2000 calorie rimeli kirpiklerimde güzel durmuyor birbirlerine yapışıyorlar.2. katı sürdüğümde daha beter oluyor daha önce bir kez almıştıım yine memnun kalmamıştım ama sanırm sürüş tekniğinden dedim aldığım yerde methettiler bi kere daha deneyeyim dedim.max factor lash effect daha iyiydi keşke onu alsaydım.maybelline de aynısını yaşamıştım kirpiklerim uzun kıvrık ama biraz zayıf ve ince bu yüzden mi yaşıyorum bu sorunu hangi rimeli kullanmalıyım dolgunlaştırıcı değil de uzun gösteren rimelleri mi kullanmalıyım tek tek ayırması için?hangisini önerirsiniz?

Pastel Express Volume + Length Mascara

MAYBELLINE FALSİES VOLUME EXPRESS MASKARA

Pastel Express Volume + Length Mascara

MAYBELLINE FALSİES VOLUME EXPRESS MASKARA

meybellıne kullanıyorum cnm,çokta memnunum,ama ben tek kat sürüyorum,bi kaç kat yaptımmı yapışıyor kiprikler,
bide bişe duymuştum ne kadar doğru bilmem,rimel sürmeden önce kirpikleri hafif ıslamak gerekmiş,ozaman kirpikler bir birine yapışmıyor ve daha çabuk uzun şekil alıyormuş,
hiç denemedim ama deneyen tanıdıklarım var..

Valla canım ilk defa senden duyuyorum ama bunu denicem merak ettim.. Ozaman ilk dediğim seçeneği kullan şu an ben kullanıyorum onu ve cok memnunum: Pastel Express Volume + Length Mascara

eğer kirpiklerinde birbirine yapışma problemi yaşıyorsan maybelline in yeni maskarası one by one 'ı tavsiye ederim. watsons da 16liraydı, fiyatına göre oldukça iyi bence.

maybellinein diğer maskaralarından farkı fırçasının daha yoğun olması.

avon super shock kullanıyorum sert fırçası uzun kırpıklerımı şekle sokmaya yetiyor :)
ıkı kat surdugumde yıne yapısmıyor kırpıkler bırbırıne. kirpikleriniz uzunsa kesinlikle takma kirpik etkisi yaratıyor :)
kaç shock bıtırdıgımı hatırlamıyorum artık suya dayanaklı olanını almıstım bıde ama daha denemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…