Hangi renk daha cok yakışmış

O göz makyajı normalde öyle değil fotoda çok yoğun duruyo ruj birebir aynısı renkler ve zevkler diyorum makyajıma yorum istememiştim ayrıca doğu batı farkediyomu gercekten

O göz makyajı normalde öyle değil fotoda çok yoğun duruyo ruj birebir aynısı renkler ve zevkler diyorum makyajıma yorum istememiştim ayrıca doğu batı farkediyomu gercekten
O videoları tarif etmek için bahsettim çünkü sadece onlar çekiyor. Küçük bir detaydı o. Siz genel resme odaklanın. Kızıl saç da güzel, illa kullanacaksanız daha doğal bir makyajla kullanın diyorum sadece. Bu saç yorumu aslında.

HELE BİR DE BÖYLE MAKYAJ YAPIYORSANIZ AZALTIN. Saç yorumu göremedim

HELE BİR DE BÖYLE MAKYAJ YAPIYORSANIZ AZALTIN. Saç yorumu göremedim
Profilinizde kızıliçe yazıyor. Belli ki şu an kızılsınız. Böyle makyaj yapıyorsanız azaltın dedim evet. Kızıl saçla bu makyaj biraz nasıl desem “fazla fazla” durmuş. Sarı saçlı halinizde makyaj az ya da yok, öyle de güzelsiniz. Niye celallendiniz bu kadar? Kızların videosunu buldum ama tırsıyorum paylaşmaya.

Sizene kardeşim sizdne kadının düsmanı kadın birisiniz ya kadın size onu mu sormuş off valla

Cellallenmedim sadece makyaj yorumu istemediğimi belirttim Ve şuan saçım sarı kızıla tekrar dönmiyim diye paylaştım resimleri görünce aa bak sarı yakışıyormuş diyim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…