Hangi Ovulasyon Kiti'ni Kullandınız?

dincersemra1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
179
9
Merhaba Hanımlar,

Hangi ovulasyon kitini kullandınız ve memnun kaldınız?

Kitler kaç adet oluyo, nereden ( hangi siteden ) ne kadara aldınız?

Önerilerinizi eksik etmeyin, hepimiz duyumlarımızı ve tecrübe ettiklerimizi paylaşalım lutfen

Rabbım isteyen herkesin sağlıkla bebeğine kavuşmasını kısmet etsin...

Medısmart ovulasyon testlerini cok duydum ama nereden alıcagımı bulamadım

Bu konuyu takipteyım var mı fıkrı olan ?

Laboquick ovulasyon testini kullandım gitti gidiyordan aldım, kullandığım ilk ay hamile kaldım çok şükür, tavsiye ederm

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Laboquick ovulasyon testini kullandım gitti gidiyordan aldım, kullandığım ilk ay hamile kaldım çok şükür, tavsiye ederm

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayathey arkadaşla aynı yorumu yazıcaktım yazmama gerek kalmamış

ben certain kullanmıştım ama bir türlü çift çizgiyi (ovulasyonu)yakalayamadım bu testi kullanıp hamile kalanlar var mı?

ben eczaneden almıştık 50 tl ye Predictor diye markası var 7 tane var içinde bir keresinde yaptım çift çizgiyi gördüm o gün ilişkiye girdim ama bişey olmadı sonrasına yani ben çok tavsiye etmiyorum.

Laboquick ovulasyon testini kullandım canım ve 2. ay hamile kaldım allahıma şükürler olsun. ve ben yumurtlama günümün 8. gün olduğunu gördüm. adetin biter bitmez hemen başlamalısın. 25 günde regl olan biri olarak ilk ay daha geç başlamıştım teste, adet aralığın kaç olursa olsun adet bitiminde ilk testini yap. umarım sana ve bebeğine hayırlı yollar açar önerim

Gabernik aldim ben dun bugun yaptim silik cikti 27 mayis adet tarihim yarin ya da öbür gun daha net çıkar ama hic bi gunu bos gecirmemek lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gabernik değil galenikmis benimki yanlis yazmisim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…