Hangi masa? :)

Hangi masa?

• 1

OY: 8 15,4%
  • 2

OY: 7 13,5%
  • 3

OY: 18 34,6%
  • 4

OY: 19 36,5%

• Ankete Katılan
    52
3 de güzel ama benim konsolumla renkleri pek uyuşmuyor. 1. Sayfaya bakarsanız orada konsolumun resmi var. Ben sadece masamı değiştiricem 'inşallah' :)) 3 numaranın ayakları sütlü kahve gibi. Benim mobilyam meşe rengi. Aslında annem rengi uydurmak zorunda değilsin diyor ama çok anya konya gibi olacak o zaman :)))

Cnm bende almayi dusunuyorum bende bu masayi begendim tabi sandalyeleri su yesili istiyorum nasil

Eklentiler

• 20180330_085206-1.jpg
    20180330_085206-1.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 54
3 de güzel ama benim konsolumla renkleri pek uyuşmuyor. 1. Sayfaya bakarsanız orada konsolumun resmi var. Ben sadece masamı değiştiricem 'inşallah' :)) 3 numaranın ayakları sütlü kahve gibi. Benim mobilyam meşe rengi. Aslında annem rengi uydurmak zorunda değilsin diyor ama çok anya konya gibi olacak o zaman :)))
İmalat yapıyorlarsa bu modeli farklı renkte istediğini söyleyebilirsin
Biz öyle almıştık

2 numarayı beğenen ilk kişisiniz :) onun rengi tam benim istedigim renk aslında. Ama sanırım yine 4 numarayı almayı düşünücem ben :)

Ben 3 ve 4 numarayı renk olarak koyu buldum. Ayrıca ayak kısmı şimdi daha gösterişli dursa da evde hoş durmayabilir. Ben mobilyaların ayak kısımlarının her zaman en sade ve düz olanını tercih ediyorum, kullanımda daha kolaylık sağlıyor.

Ben 3 ve 4 numarayı renk olarak koyu buldum. Ayrıca ayak kısmı şimdi daha gösterişli dursa da evde hoş durmayabilir. Ben mobilyaların ayak kısımlarının her zaman en sade ve düz olanını tercih ediyorum, kullanımda daha kolaylık sağlıyor.
Gösteriş konusunda avangard veya klasiğe kaçmadığı sürece benim için sorun yok :)) modern kategorisinde olsun yeter. Çünkü o zaman ağır mobilyalar kullanmış sayılırım. Ama çok sade bir masa almak da istemiyorum :) bir yerinde bir numarası olması gerek. Ya ayağında ya üstünde :) sonuçta her zaman eşya alınmıyor. Benim şuan ki masamı görseniz kazulet gibi. O yüzden böyle bir tercih yapmak istedim. Amaaa yorumunuz için teşekkür ederim ♡ :)

askbahcem askbahcem canım sen 3 numaralı masanın aynısının ablanda olduğunu söylemiştin. Rica etsem ablanın masasının fotografını ayrıntılı bir şekilde çekip buradan bana gönderebilr misin? Gerçekte nasıl durduğunu görmek istiyorum. Sitesinden üst yüzeyi çok anlaşılmıyor. Ablana yakın zamanda gidemiyorsan, ablanda çekip gönderebilirse çok memnun olurum :) zahmet olacak ama..

X