Elektrikli Süpürgeler Hangi marka ve model robot süpürge?

Anladım. Çok çok teşekkür ederim

Evet moplu alsam bile mopunu pek kullanmam diye düşünüyorum bende. Valla keşke her 2 kata da alabilsem benimde gönlümden geçen ama maalesef bütçem kısıtlı çok masrafımız oldu yeni taşındık. Çok teşekkür ederim faydalı yorumlarınız için.

Bende bir yetkili satıcı ile görüştüm.evim 250 m2 olduğu için eve uygun olanların s5 ve v3 olduğunu söyledi.bunlarda silme özelliği var.ben silmeli istemiyorum.ve fiyatları bayağı bi yüksek.ne yapacağımı şaşırdım.almayı çok istiyorum.

Bende vatan da bi görevliyle görüştüm. Haritalama özelliği birden fazla olan modelleri gösterdi hepsi çok pahalıydı. Ben dedim bu kadar bütçem yok. O zaman haritalama özelliği olmayan 1. nesil alın, 2 katıda kapıları kapatarak temizletirsiniz dedi. Benimde aklım çok karışık. Yukarıda bi kaç arkdaşın verdiği modelleri yazdım aklıma.

Bir arkdaşında haritalama olmayan robot süpürge var hiç memnun değil.sakın alma navigasyonsuz.saçma sapan süpürüyor dedi.benimde kafam o kadar karıştıki.o kadar parayı hakediyormu acaba

Bir arkdaşında haritalama olmayan robot süpürge var hiç memnun değil.sakın alma navigasyonsuz.saçma sapan süpürüyor dedi.benimde kafam o kadar karıştıki.o kadar parayı hakediyormu acaba
Evet parasını hak ediyor siz otururken o evi süpürüyor telefondan çalıştırıyorum bazen hangi oda boşsa oraya gönderiyorum süpürüp evine dönüyor alınabilir güzel bir ürün

Aaa hadi yaa. Haritalama yapmayandan kimisi memnun işimi görüyor diyor, kimisi memnun değil rasgele süpürüyor diyor. Şansa artık deyip vericez birinde kararı.

Evet parasını hak ediyor siz otururken o evi süpürüyor telefondan çalıştırıyorum bazen hangi oda boşsa oraya gönderiyorum süpürüp evine dönüyor alınabilir güzel bir ürün
Peki süpürgenin filtre temizliğini nasıl yapıyorsunuz? Kaç günde bir temizliyorsunuz? Yıkayabiliyor musunuz?

Peki süpürgenin filtre temizliğini nasıl yapıyorsunuz? Kaç günde bir temizliyorsunuz? Yıkayabiliyor musunuz?
Haznesini her supurmede boşaltıyorum.Haznesini bir kaç haftada bir yıkıyorum çok zor birşey değil hergun de yıkanabilir suya tutuluyor sadece.

Kızlar gözümü karartım aldım Robot süpürgemi V3 ü aldım.kuzenim v2 yi almış o kadar memnun ki ondan cesaret aldım.yoksa bu kadar çabuk alamazsdım.şimdi heyecanla gelmesini bekliyorum

Kızlar gözümü karartım aldım Robot süpürgemi V3 ü aldım.kuzenim v2 yi almış o kadar memnun ki ondan cesaret aldım.yoksa bu kadar çabuk alamazsdım.şimdi heyecanla gelmesini bekliyorum
Hayırlı olsun güle güle kullanın Nereden ve ne kadara aldınız acaba?

Biraz araştırdım da Xiaomi markasının robot süpürgesi baya iyi gibi onu almayı düşünüyorum. :)
Aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Yeni eve taşınıcam 1 sene içinde, taşınıp iyice yerleştikten sonra bende alıcam inşallah şimdilik aklımda ki model vakum mop pro.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…