Hangi marka sütyen kullanıyorsunuz?

komun bu modellerinden kullandıktan sonra göğüs şeklimde çok büyük değişiklik, toparlanma oldu
3 senedir kullanıyor çok memnunum asla başka bir sütyen kullanamıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleme:
La Senza'nın cotton modellerine baktım da süperlermiş ya.

İstanbul'da nerede bulabilirim bu markayı? Alışveriş merkezlerinde bildiğiniz satan yerler var mı kızlar?

ayyıldız laura bazende alışveriş mağazalrında yabancı markalrı goruyorum hosuma gıdınce alıyorum.zaten en fazla iki ay kullanırım.

La Senza'nın cotton modellerine baktım da süperlermiş ya.

İstanbul'da nerede bulabilirim bu markayı? Alışveriş merkezlerinde bildiğiniz satan yerler var mı kızlar?

tepe nautilious ta war, istinye parkta war profilo alışweriş merkezinde war,optimumda park bravonun içinde war ,( palladium da warmıydı hatırlamıorum cnm )

la senzadan aldım ben çok memnunum.yeri değil ama bişey sorucam 34d bedeni bu ne anlama geliyor anlamadım yani karşılığı ne.kafamçokkarıştı

göğüslerim biraz büyük(tabi kilo alıp vermekten emzirmiş gibi sarktılar toplamaya çalışıyorum o ayrı) ve boynum problemli olduğundan binlerce sütyen değiştirdim...son 2 yıldır tek marka arkadaşlar La Senza...yok böyle bir şey..zaten mağazada kendinizi kaybediyosunuz..

-kesinlikle inanılmaz güzel topluyor
-inanılmaz rahat
-inanılmaz şık
-inanılmaz dayanıklı

keşfettiğimden beri başka marka kullanmıyorum..ayrıca sütyen kartı veriyorlar 9 tane sütyene 1 tane hediye..ayrıca çalışanları da çok sabırlı ve ilgili...gidip ölçüm yaptırın ve kendinize cuk oturan sütyeni bulun..derdinizi ve isteğinizi anlatın dermanı onlar şıp diye getiriyorlar...

La senzayı deneyeceğim..Hiç duymamıştım ama çok güzel övgüler var topic'te.Göğüs sağlığı gerçekten önemli.:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Kızlar la senza'nın sitesinden mağazalarına baktım.kadıköy,maltepe ve büyük birkaç alışveriş merkezinde var.Fiyatları ne kadar çamaşırların bilen var mı ortalama olarak?

Son düzenleme:
Kızlar la senza'nın sitesinden mağazalarına baktım.kadıköy,maltepe ve büyük birkaç alışveriş merkezinde var.Fiyatları ne kadar çamaşırların bilen var mı ortalama olarak?

canım çok değişiyor fiyatlar...modellerine göre ve sezona göre..yani 30tlye de aldığım oldu 75tlye de...ama fiyatına emin ol değicektir..geçen gün daldım valla 1 maaşımı verdim tam olarak :) ..fıstıklar bu arada süpper sexy çamaşırlar da var yani ben müptelası oldum:))

opuyorumnanaktan

La senza gerçekten çok rahat ve süslü süslü ben çok seviyorum :) Onun dışında genelde NBB.. Bi aralar da Le Jardin çok kullandım, aşırı rahat onlar da ve çok güzel gösteriyorlar.

Son düzenleme:
bende daha önce ten kullanıyodum arkadaşımın önerisiyle 1 yılı aşkın zamandr f.k marka sütyen kullanıyorum çok memnunum hem modellerini çok beğeniyorum hemde çok rahat... diğerlerine göre de çok çok ucuza alabiliyorum.. yıka yıka giy çok kalitelii.....

bende ten ayda nbb kulalnıyorum fk aldım ama daha kulalanamdım

50-60 arası değişiyor fiyatları ama genelde boynerden alıyorum özel kampanyaları indirimleri takip ediyorum 25 e 30 a geldiği zamanlarda oluyor ama gerçekten kaliteli yani çeşit olsun diye saçma sapan sütyenlere para vermektense bu tarz ürünleri almak daha mantıklı

haklsın canm çok güzel ve de kaliteli alp almamkta kararsızım peki cnm önerceğin model var mı
gerçi buyrada bulabilirsem boynee bakayımm

orda boyner varsa bak cnm orda mutlaka vardır ben günlük modellerini kullanıyorum ve gögüs kısımlarıda yumuşacık oluyor çok rahatlar ama özel günler içinde oldukça güzel fantezi modelleri var MISS CLAIRE {Ferah Konfeksiyon} şurdan göz atıp bulabilirsin istersen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…