Hangi korunma yöntemlerini tercih ediyorsunuz

Menekse63

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
83
9
27
Spiral taktırdım ama kayarda çocuğum olursa diye çok korkuyorum? Spiralle birlikte başka ne yapabilirimprezervatif dışında? İğne de yaptırsam olur mu? Fikirleriniz neler dir .( Eşim prezervatif istemiyo)

Spiral taktırdım ama kayarda çocuğum olursa diye çok korkuyorum? Spiralle birlikte başka ne yapabilirimprezervatif dışında? İğne de yaptırsam olur mu? Fikirleriniz neler dir .( Eşim prezervatif istemiyo)
Kesinlikle igne yaptırmayın çevremde şuan bile iki kişi bu konuşa çok mağdur adet olmuyorlar aylarca

Doğum kontrol hapı kullandım ben şuan bebek için bıraktım . Yasmin kullanıyodum zaten işinde en usta o dıyordu çoğu kişi. Eşimle hıc prezervatıf kullanmadık . Ancak şu var bu yontemde de hamıle kalma rıskı olur . Tbıkı her gun yatmadan bır alarmınız olmalı. Ben her akşam 11 e kuruyordum tok karna almaniz gerekiyor kusma rıskıne karşı. Bıraz bende kılo yaptı hafif iştah açıyor ama herkeste farklıymış etkileri. Eşim kaç defa boşaldı kullandıgım surece hamılelık olmadı. Çünkü her gun saatınde aldım ve duzgun kullandım. Araştırıp kontrol edebılırsınız bır doktorla da gorusebılırsınız.

Ve Kutularının ıcındede yazıyor gerçi , antıbıyotık kullanımında dıkkatlı olmak gerekıyor

Acele etmeyin yeni bırakmışsınız prezervatifle korunmaya devam edin bir müddet benden size tavsiye bende o hapı kullandım sizi korkutmak istemem ama bir süre bekleyin vücuttan atılsın iyce

Acele etmeyin yeni bırakmışsınız prezervatifle korunmaya devam edin bir müddet benden size tavsiye bende o hapı kullandım sizi korkutmak istemem ama bir süre bekleyin vücuttan atılsın iyce
Bırakmadan once folik asite başladım bakalım nasıl olcak bende bılmıyorum her zamankı yumurtlama günümde yumurtlamam oldu bu ayda o yüzden biraz umıtlıydım :)

Bırakmadan once folik asite başladım bakalım nasıl olcak bende bılmıyorum her zamankı yumurtlama günümde yumurtlamam oldu bu ayda o yüzden biraz umıtlıydım :)
Mesele yumurtlama değil mesele sağlıklı, ilacın etkisinde kalmamış sağlam bir yumurtalama ve döllenme olması bende o ilacı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım maalesef onu anlatmaya çalışıyorum sizi endişelendirmeden

Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra 2 ay korunmak gerekiyor vücuttan tamamen atılması için biraz araştırmanızı öneririm. Yada bir doktora sorun içiniz rahat etsin.

Yeni evliyken yani nisanliyken ilaç kullanmaya gerek varmı düğünden önce hergun aynı saatte ilaç içmek gerekiyor mu ?

Yeni evliyken yani nisanliyken ilaç kullanmaya gerek varmı düğünden önce hergun aynı saatte ilaç içmek gerekiyor mu ?
Önce başlayın dıyorlar genelde evlenmeden. Ama düzenı bozulan çok kişi olmuş aynı saatte yıne almak gerek yani. Evlenmden once gunduz alıp ,evlendıkten sonra akşam alan hamıle kalan ınsanlar bıle olmuş. Düzen istiyor biraz hap sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…