hangi isim kulağa hoş geliyor ve anlamlı?

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
ceylin asya
ceylin nisa
ceylin derin
yada siz bana bi fikir verebilirmisiniz isim konusunda kızım olucak hala isim bulamadım anlamı güzel olsun istiyorum :CüvCüv:

ceylin derin birbirine uyuyor bence ama bu ceylin ismi heryerde duyulmaya başlamadı mı tatlım fisfisfis

tabi sizin kararınız önemli Allah analı babalı büytsün :Saruboceq:

evt haklısın ceylindende vazgeçtim şimdi:)) zaten anlamı farklıymış cennet kapısı sanıyordum ama değilmiş ne koysam yaa:::KK43:(

ceylın den vazgectıysenız
asya yada derın hos bence
bu ıkısı arasında karar verın canımmsengözlerimebaksanab

Bence hiçbiri...
Defne, Selcen, İpek, Ece, Buse, Elif, Esin, Gülce, Öykü benim hoşuma giden isimler... Düşündüğün isimlerden o kadar çok var ki şu an. okula başladıklarında aynı isimli dört beş kişi aynı sınıfta olucak. Ayırt etmek için gözlüklü, küçük, büyük gibi lakaplar takmak zorunda kalacaklar. Benim zamanımda sınıfımızda 4 tane ebru 5 tane özelm olurdu. Şimdi de derin, ceylin, ada, ege isimleri aynı şekilde....

ben katilmiyorum ya cok fazlada olsa bi isimden insanin hosuna gitmeli öncelikle nerden bileyim ben kac tane tuana olacagini cokda dert etmiyorum acikcasi
ama aysegül arkadasimiz zaten ceylinden vazgecmis anlamindan dolayi bence niyet önemli
canim en güzel ismi secicegine ve kizina yakisacagina eminim tatlim
ama yazdigin isimler arasinda bana sorarsan asya kulagima cok hos geldi
az önce okudum zelal de cok hosuma gitdi buarada

evt haklısın ceylindende vazgeçtim şimdi:)) zaten anlamı farklıymış cennet kapısı sanıyordum ama değilmiş ne koysam yaa:::KK43:(

Ceylin cennet kapıların biri değil evet ama Cennete götüren manevi kapıymış:1closedeyes:
Topiğimizde daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz canım
Bence CeyLin Nisa harika..gamyoncuiremsu

asya ceren
cemre nisa
gökçe nisa
asya bilge
asya yade
yadenil nisa
selis cemre
sahra ceren
asya liha
asya like