Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi fondoten yada pudradan memnunsunuz?

Ben evkurda denk gelmiştide almştım denedim cok begendm kapatıcılığı iyi ve nemlendrmesi de güzel.başta parası fazla gibi geldi ama o kalite o fiyata bnce gayet iyi kesnlikle tavsiye ederim internetten de satışı var sanrım.declare fondöten diye bakarsınız kızlar..

teşekürler... :)

estee lauder kadar iyi bir fontoden kullanmadım simdiye kadar kalıcı ve cok iyi bir kapatıcı

kesınlıkle mac studıo fıx pudra. fondoten kadar kapatıcılık saglıyor,cok dogal. fıyatı 67 lıra

Kesinlikle max factor lasting performance öneririm. Kapatıcılığı oldukça yüksek ve buna rğamen ince yapılı bi fondoten ben 109 natural bronz u kullanıyorum. çok memnunum.

bende pudra arıyorum bulamadım ama uygun fiyatta olsun istiyorum.
bunların fiyatları ne kadardır acaba?bazıları pahalı sanki,hem uygun fiyata hemde iyi olan bi pudra yok mu acaba?

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrr ben fondotenimi kuaförden aldımm söz akşamıı makyajım yapıldı yüzüme sürdükleri fondoten müthiş bişey yüzüm pamuk gibi oldu ve çokta güzel kapattıı benim hoşuma giden kısmıı doğal görünümüydü bu kuaförlerin özel makyajlare için kullandığı bi fondoten hepiniz denk gelmişsinizdir belkii hani deriz ya makyajdan kalktıktan sorna kuaförde böyle olmuyorr ben yapamıyorum el farkı derdim hep onların fondotenelrinden bende sipariş verdim ve herkes kullandığım fondoteni soruyor şimdii üzerinde tv paint yazıyor markasını net bilmiyorum dışı grii renkte kutunun yanlış hatırlamıyorsam 65 tl ödedim çok uzun süre gidiyor ama sık kullanan biri olarak tavsiye ediyorum kalın bir süngerii ıslatarak sürüyorum fondoteni yüzüme hafif allık sonuç muhteşem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…